پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۶
عارف عارفی پور جوان نخبه و پژوهشگر لرستانی دهه هفتادی که دارای سه اختراع ثبت شده در زمینه صنعت حفاری نفت و گاز و یک اختراع در حال ثبت می باشد‌.

وی همچنین برگزیده مسابقات نخبگان رویش زاگرس استان همدان و رویش دماوند استان تهران می باشد.

نامبرده دارای چهار مقاله ملی و یک مقاله ثبت شده در سطح بین الملل در کشور تایلند در زمینه صنعت حفاری نفت و گاز می باشد که کتاب وی با عنوان «از واشکول تا حفار»بزودی به مرحله تالیف می رسد.

عارف عارفی پور که در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد حفاری و استخراج نفت و گاز می باشد تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را بصورت جهشی پشت سر گذاشت و با طراحی ربات های مسیر یاب بعنوان نخبه دانش آموز شناخته شد و پس از گذراندن شش سال سابقه در دکل های حفاری نفت و گاز هم اکنون با سمت کارشناس ارشد عملیات حفاری مشغول بکار در ستاد مرکزی دکل های حفاری  نفت و گاز تهران مشغول به فعالیت می باشد.

این جوان نخبه و خوش آتیه در سال های 96 و 97 بعنوان دانشجوی نخبه و برتر پژوهشی  در سال 96 نیز بعنوان مرد برتر ایمنی در میدان نفتی آزادگان شناخته شد.

خبرنگار : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: