پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
با نوسازی و به روز رسانی تاسیسات کلرزنی و شستشوی مخازن ذخیره آب در چندین روستای شهرستان ، شاخص های کیفی و بهداشتی آب آشامیدنی در این روستاها ارتقاء یافت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: با نوسازی و به روز رسانی تاسیسات کلرزنی و شستشوی مخازن ذخیره آب در چندین روستای شهرستان ، شاخص های کیفی و بهداشتی آب آشامیدنی در این روستاها ارتقاء یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ،یداله سلطانی اظهار کرد: در این راستا، دستگاه های کلر زنی گازی موجود به دستگاه کلر زنی محلولی ارتقاء یافت.

وی افزود: همچنین مخازن آب روستاهای بخش صفائیه ، فیرورق ، قطور و مرکزی در شهرستان خوی بصورت کامل شستشو و رسوب زدایی گردید.

مدیر عامل شرکت به اجرای عملیات اصلاح و تعویض شبکه توزیع فرسوده روستاهای شهرستان  نیز اشاره کرده و گفت: این عملیات امسال به طول 5 کیلومتر انجام شد.

سلطانی گفت: 472 دستگاه کنتور خراب مشترکین از ابتدای امسال تا کنون در راستای جلوگیری از هدر رفت آب در روستاهای شهرستان خوی تعویض شده است .


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: