پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از ترمیم شکستگی خط اصلی انتقال آب شرب به روستای ولدیان در کمترین زمان ممکن خبر داد.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از ترمیم شکستگی خط اصلی انتقال آب شرب به روستای ولدیان در کمترین زمان ممکن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی، ابراهیم اصغرنژاد گفت : خط اصلی انتقال آب شرب به روستای ولدیان از توابع بخش ایواوغلی شهرستان خوی دچار شکستگی شده و 500 خانوار اهالی این منطقه دچار قطعی موقت آب شرب شدند.

وی ادامه داد: بعد از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای اتفاقات شرکت در محل حاضر و در جهت رفع این مشکل عملیات بازسازی شکستگی خط اصلی انتقال آب آغاز شد، در راستای تامین آب مورد نیاز اهالی منطقه نیز اکیپی مجهز به تانکر سیار آبرسان به محل اعزام شد.

اصغرنژاد با اشاره به تامین آب مورد نیاز شهروندان این منطقه با تانکرهای سیار و رعایت تمام موارد بهداشتی، اضافه کرد: عملیات آبرسانی تا برقرار شدن جریان آب در شبکه توزیع تداوم داشت.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت گفت: ضمن آبرسانی سیار به اهالی منطقه با تلاش و همکاری نیروھای فنی و بھرہ برداری شرکت تعمیر و ترمیم شکستگی خط انتقال آب شرب به این روستا در که از عصر شنبه 25 بهمن شروع شده بود صبحگاه یکشنبه 26 بهمن  بصورت مداوم و بدون وقفه به پایان رسیده و انتقال آب به داخل روستا از سرگرفته شد.

وی با اشاره به اهمیت آبرسانی در شهر ها و روستاهای شرکت خاطر نشان کرد : عملیات اصلاحی و تعمیراتی شرکت در جهت برقراری آب شرب مشترکین حتی در شب نیز انجام می گیرد تا مشترکین شرکت کمترین زمان قطعی آب را داشته باشند.

روستای ولدیان با 500 خانوار و 623 مشترکت آب با جمعیت یک هزار 572 از توابع بخش ایواوغلی شهرستان خوی می باشد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: