پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
یکصد و سی و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار نامه های وارده، با حضور گودرز امیری معاونت عمرانی استانداری لرستان در صحن علنی به ریاست رستم کوشکی برگزار شد .
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در آغاز با تسلیت درگذشت دکتر الهیار ملکشاهی نماینده سابق ادوار نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان، و با تبریک حلول ماه مبارک رجب گفت: امروز میزبان مهندس امیری معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان هستیم که در طی سه سال خدمتش در لرستان همراهی و مساعدت فراوانی با مدیریت شهری داشته .

  رستم کوشکی افزود: مهندس امیری در بحث تامین اعتبارات سیل و تحقق بودجه زحمات فراوان کشیده و پیگیر مسائل و موضوعات بودند که ما ممنون و سپاسگزار وی هستیم .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد اذعان داشت: قبل از اینکه مشکلات و معضلات مدیریت شهری را به مهندس امیری اطلاع دهیم به دلیل تجربیاتی که در سمت های مختلف در استان های دیگر داشتند با آگاهی به این مشکلات بسیار یاریگر مجموعه شورای شهر و بویژه مدیریت شهری بودند.

وی به نقش مهم و اساسی معاونت عمرانی شهرداری خرم آباد در یاری رساندن مهندس امیری به شهرداری و شورا اشاره کرد و افزود: ارتباطات کاری مهندس علیرضا صادقی با مهندس امیری را نباید از ذهن دور نگه داشت، این ارتباطات مزید بر علت شد و در واقع کمک کرد تا مهندس امیری نگاه ویژه ای به خرم آباد داشته باشد.

  رستم کوشکی تاکید کرد: علیرضا صادقی و دیگر معاونین محترم شهردار مرکز استان هم به نوعی در راستای وظیفه‌شان شبانه روز تلاش می‌کنند که جا دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در پایان، بیان داشت: حسب وظیفه ای که داشتیم این جلسه را ترتیب دادیم تا به نمایندگی از مردم تقدیری از معاونت محترم عمرانی استانداری داشته باشیم ، امیدواریم از تجربیات جناب گودرز امیری به درستی بتوانیم در استان و فراتر استفاده کنیم .

رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در پایان این جلسه از تلاش های گودرز امیری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با اهداء لوح ، تقدیر کرد .

همچنین محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد با اهداء یک تابلو فرش نفیس از زحمات مهندس امیری سپاسگزاری نمود .

خبرنگار: مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: