پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
ابتکار روسیه برای احیای برجام را برخی تفسیر به جانبداری مسکو از واشنگتن تفسیر می کنند.

به گزارش تحریریه، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه به نماینگی از کشورش عملا ابتکار جدیدی برای شکستن بن بست یجاد شده در احیای برجام اتخاذ کرده است که با مواضع رسمی ایران و آمریکا فرق می کند.

وی در این باره گفت: به عقیده ما، نخستین وظیفه، اتخاذ تصمیماتی است که اجازه دهد تا دولت ایالات متحده روند بازگشت به توافق هسته‌ای را آغاز کند و از جمله مهمترین این اقدامات، لغو تحریم‌های اعمال شده علیه تهران است. البته مسلماً انجام یک باره لغو تمامی تحریم‌ها امکان پذیر نخواهد بود، ولی تأخیر در انجام این کار هم نادرست است و ما با همتایان آمریکایی خود در این باره کاملاً شفاف گفت‌وگو می‌کنیم... مسلماً منطقی‌ترین راه این است که برای اجتناب از بروز هر نوع بحث و اختلاف نظر، بجای اینکه بگوییم کدام طرف باید اول اقدام کرده و کدام طرف سپس، مقامات تهران و واشنگتن بطور همزمان دست به اقدامات لازم برای بازگشت به برجام بزنند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: