پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹
‍ رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد عنوان کرد :
بهزاد رضوانی در نشست با سازمان های مردم نهاد با موضوع کارکردها و راهکارها در راستای مشارکت اجتماعی شهروندان به ریاست شریفی مقدم شهردار خرم آباد، گفت: سرای محلات ظرفیت های مغفول مانده مدیریت های گذشته هستند .

رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد، بیان داشت: با توجه به اینکه سرای محلات ظرفیت های مغفول در مدیریت های گذشته بوده اند اکنون به همت شهردار محترم خرم آباد این ظرفیت ها احیاء شده و نیازمند مشارکت و همکاری همه دستگاه ها، تشکل ها و انجمن های مردم نهاد هستیم ؛ اگر حمایت های بی دریغ جناب شریفی مقدم شهردار خرم آباد نبود هرگز سازمان فرهنگی در این زمان کوتاه موفق به افتتاح سرای محلات نمی شد.

وی اذعان داشت: سازمان فرهنگی _ اجتماعی شهرداری خرم آباد تفاهم نامه هایی با آموزش و پرورش استان، فنی و حرفه ای و کانون فکری و پرورشی کودکان و نوجوانان منعقد نموده، نیازمند همکاری و کمک افراد فعال محلات هستیم پای کار بیایند تا سراها را فعال تر و گام های اساسی برداریم .

بهزاد رضوانی به نکته قابل تاملی اشاره کرد: در محلات مختلف نیازها شبیه به هم نیست ، بعضی محلات در زمینه ورزش رشد خوبی دارند، محله ای دیگر در حوزه هنری و فرهنگی و در منطقه ای دیگر مشاهده می شود در زمینه مشارکت بانوان پیشتاز است بر این اساس باید با توجه به نیاز سنجی محلات، برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت ارائه و گام های محکمی برای شهر برداشته شود.

در این نشست که داریوش بارانی معاونت شهرسازی شهرداری خرم آباد نیز حضور داشت حاج سیاوش عزیزی ، مجتبی رومیانی، امیر امیدنژاد، آقای مالمیر  و خانم احمدی به ایراد سخن پرداختند .

خبرنگار: مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: