پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
بنا به تازه‌ترین آمار وزارت بازرگانی چین، در مدت زمان جشنواره خرید اینترنتی محصولات عید بهار سال 2021 (20 ژانویه الی 18 فوریه)، مبلغ خرده‌فروشی اینترنتی سراسر کشور به 905 میلیارد و 760 میلیون یوان رسید

نگاهی به «افزایش رفاه مردم چین با توسعه اقتصاد دیجیتال» در ایام جشنواره خرید اینترنتی محصولات عید بهار سال 2021_fororder_3 میزان سفارش آنلاین غذا در چین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 48.5 درصد افزایش یافت؛ مبلغ فروش آنلاین گیشه سینماها با رسیدن به بیش از 9 میلیارد یوان، در مقایسه با سال 2020 و 2019 میلادی به ترتیب 412.7 درصد و 20.9 درصد رشد کرد؛ همچنین میزان فروش محصولات مربوط به سفره شب عید بهار نیز درمقایسه با دوره مشابه سال موش 78.8 درصد بیشتر شد.

19 آوریل سال 2016، شی جین‌پینگ رییس جمهوری خلق  چین در جلسه کاری امنیت رایانه‌ای و اطلاعات گستری سخنرانی مهمی ایراد کرد و بر «ایجاد رفاه بیشتر برای عموم مردم از طریق توسعه رایانه‌ای» تاکید کرد و همچنین، در جریان ارائه گزارش نوزدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین، شی جین‌پینگ از لزوم تبدیل شدن چین به یک کشور قدرتمند در زمینه امور رایانه‌ای، توسعه چین دیجیتال، جامعه هوشمند، توسعه اقتصاد دیجیتال و اقتصاد اشتراکی سخن گفت. تمام این امور با زندگی عموم مردم ارتباط نزدیکی دارند و برای افزایش رفاه مردم نقش کلیدی ایفا می‌کنند.

ظرف چهار سال گذشته، اقتصاد دیجیتال چین به شکلی باشکوه توسعه یافته است و بهره‌مندی عموم مردم از دستاوردهای توسعه اقتصاد دیجیتال در ایام عید بهار سال گاو (سال 2021) به خوبی نشان دهنده این موضوع است. در مدت زمان عید بهار سال 2021، تعداد زیادی از مردم چین برای پیشگیری و مهار شیوع کرونا، پیشنهاد «گذراندن عید در شهر محل سکونت» را اجرا کردند.  با وجود آن که خیلی از مردم نتوانستند به زادگاه خود برگردند، با روش‌های مختلف از جمله خرید اینترنتی، و ارسال هدیه، عشق خود را به اعضای خانواده، اقوام و خویشان و دوستان خود نشان دادند تا همه شاد و خوشحال و به صورتی باشکوه و گسترده عید بهار را جشن بگیرند.

جشنواره خرید اینترنتی محصولات عید بهار سال 2021 با تمرکز بر افزایش مداوم تقاضای خرید در میان مردم، ارائه خدمات گوناگون، ویژه، سبز و با کیفیت بالا برای مصرف کنندگان؛ از طریق پخش زنده و ورود به ابرهای رایانه‌ای، فروش آنلاین و آفلاین، تلاش کرد تا حد امکان خرید و زندگی مردم را تسهیل کند. علاوه بر این، موسسات حاضر در این دوره از جشنواره خرید اینترنتی با تخفیف‌های زیاد در بخش های متنوع تلاش کردند مردم درعمل بتوانند با هزینه کمتر محصولات بیشتر و بهتری بخرند.

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: