پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
حاجی بابایی:
برخی آثار تورمی لایحه بودجه دولت تقریبا منتفی شد.

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین  امروز یکشنبه 3 اسفند 99 نتایج صحن علنی را مثبت ارزیابی کرد . وی گفت : نمی گویم بودجه ای که تصویب شد خوب بود اما کاری کردیم که قابل تحمل باشد. در مورد نفت همان 199  هزار میلیارد تومانی که دولت آورده بود، همان مصوب شد. قیمت ارز هم تقریبا تغییر نکرد. 
وی تصریح کرد: فشاری که قرار بود به مردم بیاید و با گران شدن ارز درمان و دارو و تلاطمی که داشت به وجود می آمد فروکش کرد و حل شد. بعضی آثار تورمی هم که وجود داشت تقریبا برچیده شد. مثل پولی که باید می آمد 106 هزار میلیارد تومان آثارش می رفت داخل جامعه قرار می گرفت و دو درصد تورم به جامعه تزریق می کرد، حل شد. 
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نهایت گفت: می خواهم بگویم جمع بندی خوبی بود خوب به این معنا نه که بودجه خوبی نوشتیم. خوب به این لحاظ که حساسیت ها را کم کردیم آسیب ها را کاهش دادیم و آثار منفی بودجه را به حداقل رساندیم.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: