پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۷۸
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
حاجی بابایی:
درآمدهای حاصل از فروش اموال دولتی و سهام شرکت ها برای بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی هزینه می شود.


حاجی بابایی در مورد صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله (ETF ها) در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: ما سال گذشته در تبصره 5 ، حدود 6 یا 7 هزار میلیارد تومان پیش بینی کرده بودیم که دولت پنجاه هزار میلیارد تومان فروش کرد. اما این در بند و تبصره 2 آمد . در تبصره 1 قرار شد که 90 هزار میلیارد تومان  نفت را و میعانات گازی را به افراد حقیقی و حقوقی که بستانکاری از دولت دارند، بدهند.

وی افزود: این مصوب شد البته در سقف هم آورده نشده است ولی جزء فروش هاست. علاوه بر آن 199 هزار تایی است که دولت پیشنهاد کرده است. یکی هم بند «و» تبصره 2 هست که دولت اول 90 هزار میلیارد تومان پیشنهاد کرده بود ، بعد آن را به 125 هزار تومان تغییر داد و کمیسیون هم آن را با مبلغ 150 هزار میلیارد تومان تصویب کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: در واقع اموال دولتی و سهام شرکت ها برای مواردی مثل نظام رتبه بندی معلمان، بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی و از این قبیل که مشخصا نام برده شدند استفاده می شود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: