پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
با اعلام سمفا؛
آمار مخاطبان بسته فیلم کوتاه «108 دقیقه از یک قرن» از سوی سامانه مدیریت فروش و اکران سینما (سمفا) اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی، بسته فیلم کوتاه «108 دقیقه از یک قرن» باتوجه به اعلام سامانه مدیریت فروش و اکران سینما (سمفا) پس از بازگشایی سینماها و با گذشت یک هفته از اکران خود در سینماهای هنروتجربه، با اقبال مخاطب روبرو شده است.

این بسته باتوجه به بازگشایی کم‌تر از یک ماه سینماها از 23 بهمن‌ماه در سینماهای هنروتجربه روی پرده نقره‌ای رفته و توانسته است در این روزهای کرونایی، در هفته اول اکران خود با استقبال مخاطبان در روزهای کرونایی روبرو بوده است.

این آمار نشان دهنده آن است که مخاطبان فیلم کوتاه، با عشق و علاقه به این سینما، حتی در روزهای کرونایی دیدن 6 فیلم کوتاه در ژانرهای مختلف را از دست نداده‌اند.

«۱۰۸ دقیقه از یک قرن»، ۶ فیلم کوتاه در ژانرهای مختلف که شامل «انبار» اثر حسین‌ ترک‌جوش، «حفره» اثر زهرا ترکمنلو، «بعدی» اثر سعید صادقی سرارودی، «نیستن» اثر علی میانجی، «راحانا» اثر کاظم دانشی و «من او نیستم» اثر پویا مامقانی می‌شود که پیش از این در جشنواره‌های جهانی مختلف به نمایش در آمده و موفقیت‌هایی را کسب کرده‌اند.

این بسته در روزهای آتی در سینماهای هنروتجربه روی پرده بوده و علاقه‌مندان برای خرید بلیت می‌توانند به سایت سینماتیکت با آدرس cinematicket.org مراجعه کنند.

همچنین آیین رونمایی از آن یک اسفندماه در موزه سینما برگزار شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: