پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۸۸۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
ذوالنور:
هر کس در توقف قانون خروج از برجام مداخله داشته باید به قوه قضائیه معرفی شود و قوه قضائیه خارج از نوبت با آنها برخورد کند.قرار نیست سازش با غرب ادامه داشته باشد. به گزارش غیرمحرمانه مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس گفت: الان هفت سال است که همه مسائل مملکت به موضوع برجام گره خورده و تمام زندگی مردم و اقتصاد کشور شرطی شده است.

برجام را منعقد کردند ، هیچگونه تضمینی نگرفتند. کسانی که تضمین نگرفتند یا دشمن را می شناختند یا نمی شناختند. اگر نمی شناختند مقام معظم رهبری بارها تاکید فرمودند که دشمن ما زیاده خواه ، متعدی و متجاوز، بدعهد و پیمان شکن است ولی خلاف همه این ها رفتند قراردادی را منعقد کردند بدون هیچ تضمینی

بعد از این که ترامپ رفت بیرون ، زمان کشی کردند زمان را سوزاندند (نمایندگان مجلس) گام های پنجگانه را تصویب کردند در عمل محتوای گام ها را دولت اجرا نکرد و فرصت از دست مردم رفت.

مجلس شورای اسلامی در یک اقدام انقلابی و به نفع ملت قانونی را تصویب کرد که برای طرف مقابل ما تکان دهنده و محرک باشد که دشمن را وادار به عکس العمل کند.

دولت شروع کرد زمزمه عدم اجرای قانون!

مقام معظم رهبری تأکید بر اجرای قانون کردند.

دولت باز هم مسائل را به انتخابات ریاست جمهوری امریکا گره زد و مرتب پالس های سازشکارانه ، وادادگی و سازش پذیری را داد و همین دشمن را تطمیع کرد تحریک کرد که امتیازی ندهد از قانون مجلس حساب نبرد خلاف نصریح قانون که می گوید اگر طرف های مقابل ما تحریم ها را برداشتند و وظایف شان را اجرا کردند دولت باید به مجلس گزارش بدهد. مجلس است که تصمیم می گیرد دولت مجددا تعهدات برجامی را به اجرا بگذارد یا خیر.

دولت مرتب پالس های فریبنده به دشمن داد برای دشمن طمع ایجاد کرد این حس را در دشمن ایجاد کرد که پشمی به کلاه قانون و مجلس نیست. گفت اگر شما امروز برگردید ما فردا برمی گردیم !

قانونی که شما (نمایندگان مجلس) تصویب کردید این اختیار را به دولت نداده است.

امروز هم زمان تعیین شده توسط شما نمایندگان ملت یعنی زمان تعیین شده توسط ملت ایران منقضی شد هیچ حرکتی انجام ندادند. این توهین به شأن ملت است که یک روز قبل از اجرای قانون نوکر خودشان آقای رافائل گروسی را بفرستند ایران که او بیاید تمام اراده قانون و ملت را زیر پا بگذارد و دولت قراردادی را با آنها منعقد کند که نقض صریح قانون است.

شما نمایندگان ملت در این قانون تصویب کردید که استنکاف ، امتناع و ممانعت از اجرای این قانون جرم است و جرم انگاری کردید و مجازات برای این تعیین کردید.

رئیس جمهور در این قانون مسئول اجرای این قانون شناخته شده است.

در این قراردادی که بین آژانس بین المللی انرژی هسته ای و سازمان انرژی اتمی ایران منعقد شده نظارت های آژانس را به دور از چشم مردم در بند دوم این توافقنامه آمده اند قانونی کرده اند و نقض صریح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از  ملت ایران را اینجا مجددا تمدید کردند.

اگر قرار است مجلس شورای اسلامی قانون تصویب کند برای اجرا نشدن این هزینه هایی که ما داریم از جیب مردم داریم مصرف می کنیم تماما نامشروع است. مجلس باید پای اجرای قانون خودش بایستد.

باید امروز بیانیه ای دارد آماده می شود و اساس قانون داخلی مجلس ماده 234 آقای رئیس جمهور و هر کسی در این سلسله مراتب در نقض این قانون دخالت داشته توسط مجلس خارج از نوبت تصویب شود و رئیس جمهور و من تبع به قوه قضائیه معرفی شوند و قوه قضائیه خارج از نوبت و تشریفات طبق این قانون با آنها برخورد کند.

امروز مجلس شورای اسلامی باید بایستد . این که گفته می شود فلان شخص و فلان شخص بیایند توضیح دهند، قرار نیست شان مجلس را زیر پا بگذارند مجلس را به توپ ببندند و بعد بیایند سر نمایندگان مجلس را شیره بمالند و توجیه کنند.

تا قانون را اجرا نکردند تا توافقنامه لغو نشده و پاره نشده هیچ مقام دولتی از در مجلس اجازه ورود ندارد و نباید به آنها اجازه ورود داده شود. بنا ندارد که وقت ملت گرفته شود و این ها بیایند دوباره چیزی تمدید کنند که سه ماه مجلس و کشور را تهدید کنند بعد از سه ماه زیر سبیلی ادامه دهند انتخابات برسد به مردم پالس غلط مثل هفت سال انحراف گذشته داده شود که باز بخواهند با این شگرد رای مردم را بگیرند امید بر این که دوباره سکان دست آنها باشد و همین سازش با غرب را ادامه دهند.

این موافقتنامه نقض صریح قانون است چرا؟ روح قانونی که مجلس تصویب کرده این است که فردا پنجم اسفند تمام نظارت های آژانس بین المللی انرژی اتمی منهای نظارت های پادمانی و ان پی تی لغو و متوقف شود این روح قانونی است که طرف از آن حساب برده است.

در این توافقنامه که متن آن روی میز شما هم هست آمده اند گفته اند این سه ماه فعالیت آژانس استمرار دارد و راستی آزمایی اش را ادامه می دهد و بازرسان آن هم کم نخواهد شد! این کجای قانونی است که ما تصویب کردیم؟

ما دو تا حجت قانونی داریم قانون خود مجلسی که ولی امر بر آن صحه و تاکید داشتند. دوم بیان آشکار رهبری که ما شرط و شروط نمی پذیریم. آیا این موافقتنامه پذیرش شرط و شروط نیست؟

 

 


نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: