پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
با حضور رئیس‌جمهور صورت گرفت؛
سه کتاب از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وهشتمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران شایسته تقدیر معرفی شد.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، آیین معرفی برگزیدگان و آثار شایسته تقدیر جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران روز دوم اسفند ۱۳۹۹ در مراسمی با حضور رئیس‌جمهور در مجموعه سعدآباد تهران برگزار شد.
 بر اساس این خبر در حوزه نقد ادبی بخش ترجمه، کتاب «درآمدی بر رویکرد زیبایی‌شناختی به ادبیات کودک»، نوشته‌ی ماریا نیکولاویا، ترجمه مهدی حجوانی و فاطمه زمانی‌تهران از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  به صورت مشترک با کتاب «درآمدی بر شعر معاصر آمریکا»، اثر  کریستوفر بیچ، تألیف و ترجمه کامران احمدگلی و بهادر باقری، از نشر خاموش شایسته تقدیر معرفی شد.
هم‌چنین در بخش داستان تألیفی نوجوان سی‌وهشتمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، کتاب «عکس یادگاری بگیریم»، نوشته محمدرضا یوسفی با «طعم سیب زرد»، نوشته ناصر یوسفی از نشر به صورت مشترک شایسته تقدیر این بخش شناخته شدند.
در همین حال در بخش علوم و فنون نیز کتاب «خواب آب: سرگذشت آب و آب‌رسانی در ایران» اثر عباس جهانگیریان با تصویرگری مسعود قره‌باغی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  به همراه «دانش‌نامه اخترشناسی»   تألیف علی بشردانش از انتشارات افق به صورت مشترک جایزه شایسته تقدیر این بخش را از آن خود کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: