پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۹۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
فریادهای رستم کوشکی در پشت تریبون علنی شورا
رئیس شورای شهر خرم آباد گفت: مردم و مسئولین از عملکرد اعضای شورای شهر نگران هستند و اعضای شورایی که برای دوره بعد کاندیدا هستند دست به تخریب شورا می زنند.
رستم کوشکی عنوان کرد: هر کدام از اعضای شورا به نوعی معتقد هستند که مدیریت شهری ضعیف است، رضایت از شهرداری در حد انتظار نیست؛ مدیریت شهری مطلوب نیست؛ لازمه شهری با رونق گردشگری، وجود آسفالت مطلوب و مستمر و المان های زیبا است.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد اظهار کرد: یکی از مشکلات و معضلات اصلی شهر ، عدم دفع آبهای سطحی است که متاسفانه با وجود اینکه یکی از برنامه های شورا رفع همین مشکل بود و علیرغم تذکرات، پیگیری، مصوبات و... زیادی برای این معضل اما تاکنون اقدام مثبتی از سوی مدیریت شهری صورت نگرفته است.

رستم کوشکی افزود: شهر خرم آباد در حوزه شهری در گیر و دار مشکلات زیادی است و در جهت رفع این مشکلات نیز شورای شهر در حیطه وظایف خود پیگیری، یادآوری، تذکر و... لازم را داشته است اما اقدام مثبتی از سوی مدیریت شهری صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از پروژه های بلاتکلیف؛ سکوی استقبال از قهرمانان است که طی آبان ماه سالجاری توسط مدیریت شهری اعتبار لازم برای آن ۲۰۰ میلیون تومان عنوان شد اما متاسفانه با این حداقل اعتبار و کار پیش پا افتاده؛ نیز مدیریت شهری در طی این چندین ماه هنوز نتوانسته است آن را اجرایی و به اتمام برساند.

رستم کوشکی بیان کرد: علیرغم گلایه نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه خرم آباد نسبت به وجود مشکلات متعدد شهری و قول مساعد شهردار برای رفع آنها، متاسفانه اقدام مثبتی رخ نداده است.

وی ادامه داد: وضعیت نامناسب آسفالت کوچه ها، معابر و خیابانهای سطح شهر نیز یکی دیگر از معضلات اصلی شهر است که در این مورد نیز هیچ گونه اقدام مطلوبی صورت نگرفته است و لکه برداری ها نیز صرفا جهت رفع بهانه بوده است.

کوشکی بیان کرد: در حال حاضر قدرت انتخاب محله ها برای آسفالت در دست؛  اعضای شورای شهری است  که ارتباط خوبی با مدیریت شهری دارند در حالی که می بایست کوچه ها و معابر خاکی در اولویت آسفالت قرار بگیرد.

رستم کوشکی عنوان کرد: فروش آهن آلات فضای سبز و شهربازی یکی دیگر از اقداماتی بود که می بایست انجام و پول آن صرف ساختمان فضای سبز شود اما متاسفانه تاکنون حداقل ترین اقدامی نیز صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: حقوق معوقه کارگران فضای سبز، تنظیف، سی ان جی نیز از دیگر مشکلات است که با توجه به پایان سال، لازم است تدابیر ویژه ای در جهت رفع این مشکلات اندیشیده و رفع شود.

رئیس شورای شهر خرم آباد ادامه داد: تعطیلی دانشگاه و مرکز علمی شهرداری اتفاق ناخوشایندی است زیرا این مجموعه ارزشمند است و می توان بهترین استفاده از آن را داشت .

رستم کوشکی با ابراز نارضایتی از  عدم حضور شهردار در جلسه رسمی ، گفت: جالب است شهردار در تمامی جلسات مدیران شرکت می کند اما در جلسات رسمی شورا که در حیطه فعالیت وی است حضور نمی یابد.؛ وی این قدرت را از کجا می گیرد و پشتش به کجا گرم است.

وی بیان کرد: چندین ماه است که مشکلات ملک شخصی شهردار  توسط افراد مختلف کارشناسی شده اند و نامه را به دادستان تحویل داده ام اما فشارهایی در این میان وجود دارد که نگران کننده است . پیگیری می کنیم مشکل است، پیگیری نکنیم نارضایتی مردم را به دنبال دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: