پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۹۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
شهرداری منطقه ۳ در روزهای پایانی ۹۹ به برتری رسید
در هنگامه ای که ۶۳ میلیارد تومان بدهی، کمر شهرداری منطقه ۳ را با تمام وسعت اش خم کرده بود و هیچ کسی فکر نمی کرد حقوق ها به روز شود و سعید فتوحی از پس پرداخت حقوق ها برآید، فتوحی کاری کرد کارستان .

 بدهی هایی که میراث شهرداران پیشین بود و نمی شود به طور واضح گفت این همه بدهی از کجا آمده؟ شهرداران سابق و اسبق نه در منطقه ۳ عمرانی صورت داده بودند و نه از پس پرداخت حقوق ها به خوبی برآمده بودند تا جایی که شهرداری منطقه سه، سال گذشته نتوانست حقوق اسفند را پرداخت کند تا اینکه سعید فتوحی سکان شهرداری منطقه ۳ را در ۱۴ اردیبهشت ماه در دست گرفت و توانست در ۲۰ اردیبهشت ۹۹ حقوق اسفند ماه ۹۸ را پرداخت کند .

 سعید فتوحی در این راستا با " چی دا " به گفت و گو نشست و تشریح کرد: حقوق پرسنل رسمی و شرکتی تا پایان بهمن ماه تسویه و عیدی این عزیزان هم پرداخت شده .

 شهردار منطقه ۳، خاطرنشان ساخت: کلیه حقوق کارکنان فضای سبز و خدمات شهری در سال جاری پرداخت شده و اگر طلبی دارند مربوط به سنوات و بدهی های گذشته است، جا دارد یادآور شوم پرداختی های فضای سبز سال ۹۸ به اندازه یک سوم امسال بوده .

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: