پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
امسال برابر با صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست حزب حاکم چین است. شی جین پینگ رهبر چین چندی پیش در نشست آموزش تاریخ حزب در پکن تاکید کرد که همه اعضای حزب باید با مطالعات تاریخ به انجام خدمات بیشتر و ایجاد وضعیت جدید کشور بپردازند.

شی جین پینگ در صحنه های مختلف بارها بر فراموش نکردن راه آغازین حزب تاکید کرده است. از سال 1921 تا 2021 میلادی، این حزب بزرگ ترین معجزه سیاسی در جهان را ایجاد کرده است.

رهبر چین در نشست یاد شده اظهار داشت: به مناسبت صدمین سال تاسیس حزب و زمان کلیدی برای تحقق دو هدف صد ساله کشور، آموزش و مطالعه تاریخ حزب ضروری است.

شی جین پینگ اعلام کرد که در مسیر رشد و توسعه، هیچ وقت نباید هدف نقطه آغاز خود را فراموش کرد. هدف و رساله آغازین حزب کمونیست ایجاد رفاه برای مردم و تلاش برای رستاخیز ملت چین است. این نیز منبع و انگیزه برای تلاش وافر و فداکاری اعضای حزب کمونیست به شمار می آید.

رییس جمهور چین توضیح داد: تاریخ ثابت کرده است که تمایل و حمایت مردم امری حیاتی است و با پشتیبانی مردم، حزب حاکم می تواند بر هر گونه مشکلات غلبه کرده و به پیروزی برسد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: