پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در آستانه سالروز یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی گفت: این یکپارچه‌سازی منشأ خدمات گسترده‌تر برای آبادانی بیشتر خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در آستانه سالروز یکپارچه سازی شرکتهای  آب و فاضلاب شهری و روستایی گفت: این یکپارچه‌سازی منشأ خدمات گسترده‌تر برای آبادانی بیشتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ، یداله سلطانی افزود: همزمان با یکپارچه‌سازی این دو شرکت، شاهد شیوع بیماری کرونا  بودیم که این امر موجب افزایش بی‌سابقه مصرف آب شد.

مدیرعامل شرکت با اشاره به اجرای برنامه‌های آموزشی و پویش‌های مردمی جهت مدیریت مصرف آب در ایام کرونا گفت: به منظور حفظ سلامت کارکنان و مشترکین محترم، خدمات شرکت همچون قرائت کنتورهای آب به صورت غیرحضوری از طریق خوداظهاری ارائه شد.

وی افزایش مراکز پاسخگویی را یکی از مهم‌ترین مزایای طرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفای شهری و روستایی شهرستان خوی برای روستاییان دانست و افزود: در طول یکسال گذشته در بخش عمرانی چندین مرحله به مناسبت‌های مختلف از جمله هفته دولت، دهه فجر پروژه‌های متعددی به بهره برداری رسید.

سلطانی از افتتاح چندین طرح آبرسانی روستایی در سال جاری خبر داد و گفت: مجتمع آبرسانی قیز قلعه و یاریم قیه از این پروژه ها ست.

رئیس هیئت مدیره شرکت اظهار داشت: ما برای سال ۱۴۰۰ افق‌های روشن‌تری را برای شرکت پیش بینی کرده‌ایم که امیدواریم با همراهی و تلاش کارکنان محقق شود.

وی، افزایش راندمان و بهره وری کارکنان در سال جدید را مهم‌ترین هدف شرکت برشمرد و گفت: این امر باید از هم اکنون سرلوحه کار و امور همه کارکنان قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه خدمات‌رسانی به مشترکین باید بی‌وقفه و به موقع باشد، تصریح کرد: نتیجه این خدمات رسانی، افزایش رضایت اجتماعی در جامعه است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: