پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
بانک دی با هدف تکریم بانوان کشور، طرح تسهیلاتی ویژه بانوان را اجرایی کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، در این طرح که با هدف ارج نهادن به بانوان کشور اجرایی شده است، تمامی بانوان شاغل و غیرشاغل می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری در بانک دی از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.
بر اساس این گزارش، در این طرح که از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز شده است، تمامی بانوان شاغل و غیرشاغل کشور می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری با حداقل مبلغ 20 میلیون ریال، از محل امتیاز میانگین حساب خود، کارت اعتباری حداکثر به مبلغ 500 میلیون ریال، با نرخ 18 درصد و اقساط 36 ماهه دریافت کنند.
امکان واگذاری امتیاز دریافت تسهیلات به همسر یا فرزندان و ارائه خدمات بیمه‌ای مانند ارائه تخفیف در انواع بیمه‌نامه برای افتتاح‌کننده حساب یا همسر و فرزندان وی از دیگر مزایای جانبی این طرح است.
همچنین بانوانی که پیش از اجرای این طرح نزد بانک دی حساب داشته‌اند نیز می‌توانند از مزایای طرح تسهیلاتی ویژه بانوان بهره‌مند شوند.
متقاضیان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک دی در سراسر کشور مراجعه کرده و یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی به شماره تلفن28930 تماس بگیرند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: