پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
‍ رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد :
رستم کوشکی در یکصد و سی و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد در صحن علنی بیان داشت: نیروهای زحمتکش سی ان جی را دریابید که مشکلاتشان سر به فلک کشیده .
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با اشاره به مراجعات مکرر نیروهای سی ان جی به شورای شهر، تاکید کرد: مشکلات عدیده ای گریبانگیر نیروهای زحمتکش سی ان جی شده و به گفته خود ۴ ماه است حقوقی دریافت نکرده اند، در تهیه مایحتاج اولیه برای خانواده خود مانده و بیمه آنها هم واریز نشده .

رستم کوشکی با بیان اینکه چندین مرتبه در مورد مشکلات نیروهای سی ان جی با شهردار خرم آباد و معاونین وی صحبت نموده ولی متاسفانه نتیجه ای حاصل نشده، اذعان داشت: بجای مرتفع کردن مشکلات نیروهای سی ان جی، آنها را تهدید کرده اند که اگر به شورای شهر مراجعه کنند حتما برخورد جدی با آنها صورت خواهد گرفت ، ولی این پرسنل تلاشگر هر روز به شورا مراجعه می کنند در بعضی اوقات در اثر فشارهای اقتصادی حرفهایی از روی عصبانیت به ما می زنند که در مقابلشان حوصله به خرج می دهیم و آنها را آرام می کنیم.

 مرد میدان علم و سیاست یادآور شد: اگر امورات و خواسته های آنها را پیگیری و در صحن علنی بیان کنم برخی ها مشکلاتی را برای بنده بوجود می آورند و اگر هم در بیان مشکلات این عزیزان کوتاهی کنم و نگویم دینی بر گردنم می ماند که ادا نکرده ام .

رستم کوشکی در صحن علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد دفاع جانانه ای از نیروهای "  سی ان جی " کرد و گفت : الان شهردار کجاست ؟ چرا در جلسات شورا حضور ندارد تا ما مشکلات را با وی مطرح کنیم ، قرار نیست خودمان با خودمان صحبت کنیم ؛ صحبت های ما اعضای شورا با همدیگر که دردی از پرسنل "سی ان جی " مداوا نمی کند .

آری چندین جلسه است که محمد شریفی مقدم پشت دیگر اعضای شورای شهر پنهان شده و اعتنایی به جلسات شورا نمی کند ؛ مشکلات مردم بر زمین مانده و اگر عامیانه تر بگویم بار مردم روی زمین افتاده و هیچ یک از اعضای شورا حاضر نیستند بار مردم را همراه با رستم کوشکی بار کنند .

اعضای شورایی که تا دیروز مخالف شهردار خرم آباد بودند امروز جهت کاندیداتوری مجدد و امید به پیروزی دوباره، از شهردار پشتیبانی می کنند و شهردار هم پشت آنان پنهان شده و شهر را رها کرده است .

در مقام نماینده افکار عمومی معتقدم محمد شریفی مقدم یا باید از پشت اعضای شورای اسلامی شهر که موافق با وی هستند بیرون بیاید و مانند گذشته در جلسات شورا شرکت کند و مجدد امورات شهر را در دست بگیرد و یا اینکه استعفاء بدهد و بیشتر از این با آبروی ایل و تبارمان بازی نکند .

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: