پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳
شی جین پینگ رهبر چین این سخنان را روز 20 سپتامبر سال 2019 در نشست کمیته مرکزی حزب درباره کنفرانس مشورتی سیاسی خلق و جشن هفتادمین سالگرد تأسیس این کنفرانس بیان کرده است

«اعضای کنفرانس مشورت سیاسی خلق چین  باید با داشتن حس انجام وظیفه در برابر کشور، مسئولیت‌ های خود در قبال مردم را انجام دهند. وظایف خود را همواره در ذهن داشته باشید و مسئولیت ها را بر دوش بگیرید! با جدیت وظایف خود به عنوان اعضای کنفرانس  را انجام دهید! همواره سطح شناخت خود و درک خود از ایدئولوژی را افزایش دهید و توان خود برای انجام وظایف را از هر نظر تقویت کنید!»

شی جین پینگ رهبر چین این سخنان را روز 20 سپتامبر سال 2019 در نشست کمیته مرکزی حزب درباره کنفرانس مشورتی سیاسی خلق و جشن هفتادمین سالگرد تأسیس این کنفرانس بیان کرده است.

کنفرانس مشورت سیاسی خلق چین، یکی از نوآوری های بزرگ مردم چین در نظام سیاسی کشورشان است و در طول  بیش از 70 سال گذشته نقشی بسیار مهم در دورهای گوناگون تاریخی پس از شکل گیری چین جدید از جمله انقلاب، سازندگی و اصلاحاتسوسیالیستی داشته است.

امروز نیز که توسعه چین در یک نقطه شروع تاریخی جدید قرار گرفته، کنفرانس مشورت سیاسی خلق باید همگام با دوران کنونی، وظایف اصلی خود در برابر حزب و کشور را به خوبی انجام دهد و با استفاده از توانایی های خود از جمله قدرت نمایندگی ملت، یک شبکه ارتباطی گسترده را در سراسر چین ایجاد کند و با گفتن حقایق بدون راه دادن هیچ ترسی به خود و ارائه به موقع گزارش وضعیت واقعی کشور و همین طور پیشنهادها و انتقادات مؤثر، در یافتن کاستی ها و حل مشکلات به کشور و دولت کمک کند و با  انجام اقدامات عملی و  یافتن راهبردهای مناسب در روند اجرای اقدامات گوناگون نقش شایسته داشته باشد.


عضویت در کنفرانس مشورت سیاسی خلق یک افتخار و بیش از آن یک مسئولیت است.  اعضای این کنفرانس باید حرف و پیشنهاد مردم را مطرح کنند و سطح مشورت سیاسی ، نظارت دموكراتيك  و مشاركت و مشورت سیاسی  را ارتقا دهند و با استفاده هر چه بهتر از اجماع تمام نظرات و دیدگاه ها برای ایجاد یک کشور سوسیالیستی از هر نظر مدرن تمام توان خود را به کار گیرند.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مهدی زال زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: