پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
واقعیت جدال شورا با شهردار خرم آباد
آیا رستم کوشکی درخواست های مردمی را می پذیرد به کارزار انتخابات دور ششم می آید ؟
جدال این روزهای رئیس شورای شهر خرم آباد با شهردار بر کسی پوشیده نیست ، جدال بی پایانی که علت آن محاسبات شهردار خرم آباد است .

چند ماه پیش بحث استیضاح و استعفای شهردار خرم آباد اوج گرفت و در هر دو بحث استارت کار را رستم کوشکی زد و شهردار خرم آباد چند مخالف سرسخت از جمله مهرداد علی پناه و زهرا نظری داشت ، اردشیر دریکوند و سجاد بابایی و در راس آنها رستم کوشکی هم قسم شده بودند که به کار شریفی مقدم پایان دهند؛ به هر حال شهردار از آن مهلکه معجزه وار جان سالم بدر برد .

اکنون که عمر شورای شهر دیگر کفاف نمی دهد و به روزهای پایانی خود رسیده برخی از اعضاء هوای کاندیداتوری مجدد به سرشان زده از جمله ولی الله رستمی نژاد، مهرداد علی پناه و زهرا نظری ؛ آقای ولی الله رستمی نژاد را در جرگه دیده نشدگان توسط شهردار می توان به حساب آورد و فقط در مواقع ضروری یک رای است و از آن رای به سود خود استفاده می کند و اما در این بین مهرداد علی پناه و زهرا نظری که برای تبلیغات دور بعد به آسفالت چند کوچه در محله خود و احداث پارکی هر چند کوچک نیازمند هستند چه کسی را بهتر از شهردار خواهند دید که بتواند آنها را برای رسیدن به مقصد یاری دهد پس طی توافقاتی پنهانی به یاران شریفی مقدم می پیوندند تا حاج محمد آنها را در راه پیروزی نهایی کمک کند و آنها نیز در قبال خدمات شهردار به محله های مورد نظر خود به او قول می دهند که این دور نیز صد در صد پیروز میدان هستند، دور بعد هم جایگاه شما محفوظ است و مجدد شهردار خواهی ماند .

شریفی مقدم محاسباتی انجام می دهد و از این فرصت استفاده کرده و با یک تیر دو نشان می زند اول اینکه از دست رستم کوشکی و توپ و تشرهایش نجات می یابد و این چند ماه باقی مانده را در آرامش خیال به سر می برد و دوم اینکه در شورای دور بعد مسند شهرداری را برای خود با توجه به قول علی پناه و نظری تضمین شده می بیند .

در اثر این محاسبه و آرامشی که بر وی حاکم می شود فکری به سرش می زند تا انتقام آن همه دلهره و اضطراب را از رستم کوشکی بگیرد ، رستم کوشکی که با مطرح کردن استیضاح  و استعفاء، شریفی مقدم را حسابی نقره داغ کرده بود امروز باید تاوان اعمالش را به شریفی مقدم پس می داد .

محمد شریفی مقدم با کشیدن نفسی عمیق، به جنگ رستم کوشکی رفت که اکنون جز اردشیر دریکوند و سجاد بابایی یاری برای او نمانده است .

شهردار در ابتدا خیالی به سرش زد و در جلسات رسمی شهر که به ریاست رستم برگزار می شود شرکت نمی کند تا به کوشکی بفهماند که دیگر برایم مهم نیستی و ترسی که از تو داشتم با آمدن یارانت به تیم من، ریخته شد ؛ غافل از اینکه رستم کوشکی باتجربه ترین فرد شوراست و خیلی چیزها در چنته دارد و قافیه را به راحتی نمی بازد.

 شهردار نمی دانم به این موضوع چگونه توجه نکرد که رستم کوشکی رئیس شورا و مرد اول شهر است، تریبون در اختیار دارد و مهر و امضای یک شهر را ، رستم کوشکی چهره ای محبوب و مردمی دارد، کلامش نافذ و صادق و سخنور عجیبی است؛ پیروز میدان شدن در جنگ با رستم به نظر از محالات خواهد بود و انسان عاقل باید یک درصد به محالات بیاندیشد.

جنگیدن با رستم کوشکی که این روزها مدیریت عالی و بی نظیرش بر شورای اسلامی شهر خرم آباد مورد توجه مردم و اصحاب رسانه و حتی اعضای سابق و اسبق و کاندیداهای احتمالی قرار گرفته، محاسباتی فراتر از محاسبات شریفی مقدم را می طلبد .
رستم کوشکی که تحلیلگران معتقدند مدیر مناسبی برای سال اول دور پنجم بود و اگر اعضای شورا باتدبیرتر عمل می کردند همان سال اول او را به ریاست شورا انتخاب می کردند تا شهر اینگونه قفل نشود و پروژه های نیمه تمام دور چهارم که فقط رستم از آنان مطلع بود به سرانجام برسد .

اکنون سخن کوتاه کنیم و بر روی سکوی تماشاچیان به انتظار بنشینیم و ببینیم محمد شریفی مقدم در جدال با کوشکی چه خواهد کرد، آیا با وجود مهرداد علی پناه و زهرا نظری دو بازیکن خریداری شده که به جمع اسماعیل رضایی ، علی ماکنعلی و علی محمد صالحی نسب اضافه کرده و ولی الله رستمی نژاد را هم بر روی نیمکت ذخیره نشانده، بر رستم پیروز خواهد شد ؟ 

بنده به عنوان تنها فرد رسانه ای که در تک تک جلسات شورای اسلامی شهر خرم آباد حضور داشته به جرات معتقدم رستم کوشکی با چنگ و دندان از منافع مردم شهر دفاع می کند و نمی گذارد در این دقایق پایانی، پاس گل زهرا نظری و مهرداد علی پناه دروازه خرم آباد را به روی مشکلات عظیم تری بگشاید و شهردار بخاطر دشمنی با رستم کوشکی بی اعتنا به معضلات حوزه شهر شود و مردم را نقره داغ کند.

مریم نظری 
مدیرمسئول هفته نامه" چی دا "
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: