پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
سامانه تلفنی باشماره ۱۸۰۰ صبح امروز با حضور مصطفی کاظمی اسفه مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران و مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک راه اندازی شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، در این مراسم ضمن بازدید از بخش های مختلف سازمان، در مرکز کنترل و نظارت هوشمند، نحوه کنترل و مانیتورینگ رفتار تاکسیرانان برای سرویس رسانی به شهروندان پایتخت تشریح  شد و نسبت  به افزایش گشت‌های بازرسی خطوط در روزهای پایانی سال تاکید شد.

محمد روشنی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ضمن تشریح وارایه گزارشی از نحوه فعالیتها، اقدامات، برنامه‌های در پیش رو به همراه چالش‌های این سازمان افزود: تاکسیرانان و توجه به درخواست‌های آنها اصلی ترین هدف سازمانیست بنابراین در تلاش هستیم تا با روش‌های و ابزارهای نوین ارتباطی بستر مناسب برای شنیده شدن صدای آنها فراهم سازیم.

وی گفت: نوسازی ناوگان و افزایش نرخ کرایه دو موضوع با فراوانی بالای پیام دریافتی است که اهتمام جدی در باره هر دو موضوع به صورت ویژه در دستورکار ۲ معاونت سازمانی قرار گرفته است.

وی در بازدید بخش نوسازی ناوگان گفت: با توجه به ضرورت تکریم تاکسیرانان در مراجعات سازمانی و تصریح پاسخگویی به آنها واحد نوسازی به محل جدیدی جنب ورودی سازمان منتقل شد و تمام فرآیندهای جاری جهت اطلاع یابی اولیه و پاسخ به سوالات متداول آنان در بدو ورود بابرپایی میزخدمت، نصب اطلاعیه‌های مورد نیاز شفاف سازی می‌گردد.

مصطفی کاظمی اسفه؛ مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران گفت: امیدواریم سال جدید را بتوانیم با رویکردهای جدید به حوزه حمل و نقلی منجمله تاکسیرانی آغاز کنیم.

وی با اشاره به فشار بالای اقتصادی به اقشار ضعیف‌تر جامعه گفت: شرایط فعلی تابع جنبه‌های اقتصادی می‌باشد که در بخش‌های حمل و نقلی به ویژه تاکسی منجر به وارد شدن فشار بیشتری به آنها و ضرورت توجه جدی‌تری را به دنبال دارد.

کاظمی ضمن برشمردن مشکلات سه گروه ویژه رانندگان حمل و نقلی در بخش تاکسی و اتوبوس و مترو رانندگان اضافه کرد: امروز اولین نوبت برای واکسن کرونا در سازمان بهشت زهرا در حال انجام است و باید تلاش کنیم گروه های حمل و نقلی و به ویژه رانندگان برای تزریق واکسن کرونا در اولویت باشند و در این گروه قرار بگیرد.

همچنین در ادامه این مراسم مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به توجه ویژه نسبت به معیشت رانندگان از تصویب افزایش نرخ کرایه های سال آتی در شورای اسلامی شهر تهران خبر داد و گفت: از ابتدای ورودم به حوزه حمل و نقل و ترافیک توجه به سختی کار و توجه به معیشت  رانندگان تاکسی جزو اولویت های کاری قرار داشته باشد.

در این مراسم اولین تماس تلفنی با سامانه صدای تاکسی باشماره ۱۸۰۰ برقرار شد و مهندس کاظمی آرزوی برکت از خداوند متعال برای تاکسیرانان و تلاشگران این عرصه از خداوند خواستار شد.

براساس این گزارش، در این مراسم معاون حمل و نقل و ترافیک و مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار از ۱۰ تاکسیران برجسته با محوریت‌های مختلف تقدیر شد.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: