پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
حاجی بابایی خبرداد:
حمیدرضا حاجی بابایی از تصویب پیشنهاد امروز، خود در کمیسیون تلفیق مبنی بر حقوق بازنشستگان ومستمری بگیران خبر داد.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری ، لشکری ، تامین اجتماعی و مستمری بگیران در صدر بند "و" تبصره ۲ به تصویب رسید.
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس بعد از تذکری که در صحن علنی مبنی بر این که چرا در لایحه دولت و همچنین گزارش متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی و مستمری بگیران حذف شده است، ارائه نمودم، همچنین تاکید بر اشکال دیگر بند "و" تبصره ۲،  این موضوع به کمیسیون برگشت.

حمیدرضا حاجی بابایی ادامه داد: خوشبختانه در جلسه پنجشنبه پیشنهادی که در این زمینه ارائه نمودم در کمیسیون تلفیق به تصویب رسید.

حاجی بابایی اظهار امیدواری کرد: روز شنبه این مصوبه کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس نیز با اکثریت آرای نمایندگان مردم به تصویب برسد.

  رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: تصویب نهایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری ولشکری و تامین اجتماعی و مستمری بگیران بی شک موجب آرامش خاطر تعداد زیادی بازنشستگان و مستمری بگیران خواهد شد و در ارتقاء نشاط اجتماعی موثر است.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: