پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
بعد از ظهر روز جمعه 5 مارس 15 اسفند، شی جین پینگ رهبر چین در حاشیه چهارمین نشست سیزدهمین دوره مجلس ملی نمایندگان خلق چین در مباحثات هیئت مغولستان داخلی کشور شرکت کرد.


بعد از ظهر روز جمعه 5 مارس 15 اسفند، شی جین پینگ رهبر چین در حاشیه چهارمین نشست سیزدهمین دوره مجلس ملی نمایندگان خلق چین در مباحثات هیئت مغولستان داخلی کشور شرکت کرد.  

شی جین پینگ رییس جمهور چین در این نشست گفت: منطقه خودمختار مغولستان داخلی سرزمینی پهناور با جمعیتی کم است و دامپروران در آن به طور پراکنده زندگی میکنند. به این ترتیب، این منطقه در حفظ نتایج فقرزدایی و پیشبرد احیای روستاها نسبت به مناطق دیگر با مشکلات و چالشهای بزرگتری مواجه است. ما باید ضمن جلوگیری از بازگشت فقر در مقیاس گسترده، از طریق توسعه صنایع ویژه این منطقه و استفاده از امتیازاتش، به صنعتی شدن دامپروری و کشاورزی کمک کرده و توسعه گردشگری فرهنگی و روستایی را به هم پیوند دهیم تا درآمد دامپروران افزایش یابد.

 رییس جمهور چین بار دیگر بر حفاظت از محیط زیست مغولستان داخلی و ایجاد سپر محافظ در شمال کشور تأکید کرد و افزود: چین باید به طور تزلزل ناپذیر بر راه توسعه سبز با اولویت دادن به حفاظت از محیط زیست و تقویت ثبات و تداوم نظام زیست محیطی کشور پایبند باشد.

شی جین پینگ در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست تأکید کرد: پذیرش فرهنگ مشترک از عمیقترین شناختهای مشترک و پایه همبستگی و همزیستی مسالمت آمیز اقوام مختلف چین بوده است. باید ضمن افزایش تأیید و پذیرش میهن، فرهنگ ملت، حزب حاکم و سوسیالیسم با ویژگیهای چین، دیدگاه درست نسبت به کشور، تاریخ، ملت، فرهنگ و اعتقادات دینی شکل گیرد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: