پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
در صورت تصویب ستاد استانی کرونا؛
در صورت تصمیم ستاد استانی کرونا و وجود شرایط مناسب دانش‌آموزان بعد از تعطیلات نوروز در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه ستاد کرونا که با هدف بازگشایی احتمالی مدارس بعد از تعطیلات نوروز با نظر و تصمیم ستاد استانی کرونا تشکیل شد گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی احتمالی مدارس با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام شده است.

یزدان‌پناه با تاکید بر این‌که نظارت‌ها بر مدارس هم‌چنان ادامه دارد افزود: در حال حاضر همه مدارس استان باز است و  حضور مدیر و عوامل اجرایی برای پاسخگویی به دانش‌آموزان و والدین الزامی است.

وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین وضعیت استخدامی معلمان کشور و 1300 معلم حق‌التدریس، پیش‌دبستانی و آموزش‌یاران نهضت‌سوادآموزی در استان گفت: تا کنون برای یک هزار و 145 نفر مجوز‌های لازم برای استخدام اخذ شده‌است که در حال گذراندن دوره‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان می‌باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به این‌که امسال 60 هزار نفر در طرح آجربه‌آجر برای مشارکت در مدرسه‌سازی شرکت کرده‌اند اظهارداشت: کرمانشاه رتبه سوم کشور را در این طرح بعد از استان‌های خوزستان و گیلان کسب کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: