پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
نشست چهارم سیزدهمین مجلس ملی خلق چین روز یکشنبه 7 مارس نشست خبری برگزار کرد. وانگ یی، عضو شورای دولتی و وزیر امور خارجه چین در اشاره به دیپلماسی چین در سال 2021 خاطر نشان کرد كه برای چین، سال 2021 سالی جهان ساز است. دیپلماسی چین سفری جدید آغاز میکند؛ دیپلماسی سران کشور همچنان جهت توسعه را هدایت میکند و دیپلماسی چین فصل جالبی خواهد نگاشت.


وانگ یی گفت که چین فعالانه روابط دوستانه با کشورهای دیگر را توسعه میدهد و به طور مداوم درک متقابل با جهان را افزایش میدهد. چین بر دوره پس از همه گیری متمرکز خواهد شد و به طور فعال همکاری بین المللی ضد همه گیری را انجام میدهد و جامعه ای مشترک در سلامتی و تندرسی ایجاد میکند؛ ساخت مشترک کمربند و جاده را با کیفیت بالا ارتقا میبخشد، به بهبود اقتصاد جهانی در اوایل تاریخ کمک میکند و به طور مشترک با چالشهای جهانی مانند تغییرات اقلیم مقابله خواهد کرد؛ فعالانه به برقراری و ایجاد روابط بین المللی جدید کمک خواهد کرد، ارزشهای مشترک صلح، توسعه، انصاف، عدالت، دمکراسی و آزادی بشر را ترویج میکند و به همراه همه کشورها  جامعه ای بشری با سرنوشت مشترک را ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: چین قائل به ارزشهای اخلاقی، عزم راسخ، اصول و مسؤولیت شناسی، مطمئناً گرمی و امید بیشتری به جهان ارسال خواهد کرد و اعتماد و قدرت بیشتری به توسعه ارزشهای مشترک همه کشورها تزریق خواهد کرد.

 

 

 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: