پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
در شورای شهر خرم آباد چه خواهد گذشت
‍ روابط عمومی شورای اسلامی شهر خرم آباد اعلام کرد فردا  جلسه عادی و رسمی شورای شهر به ریاست رستم کوشکی راس ساعت ۱۶ برگزار می شود .

باید دید فردا محمد شریفی مقدم با دو بازیکن خریداری شده که به جمع سه یار تکنیکی و فیکس خود اضافه کرده در مصاف با رستم کوشکی که جز اردشیر دریکوند و سجاد بابایی یاری ندارد چه خواهد کرد .

باید منتظر ماند و دید که آیا ولی الله رستمی نژاد ترجیح می دهد بر روی نیمکت ذخیره شریفی مقدم بنشیند و یا بیاید و در دفاع رستم کوشکی بازی کند .

فردا باید دید رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد ارنج تیم خود را چگونه خواهد چید ، آیا هر دو یار را در دفاع استفاده می کند و یا در حمله ، و یا اردشیر دریکوند را در دفاع می گذارد و سجاد بابایی را در فوروارد.

ولی آنچه مسلم است رستم کوشکی خود سنگربان است و درون دروازه می ایستد.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که دو بازیکن خریداری شده توسط شهردار فردا در نوک حمله بازی خواهند کرد و هدفشان هم درگیری با مریم نظری مدیرمسئول رسانه چی دا است که قضاوت این جدالِ نفس گیر را بر عهده گرفته .

خبرنگار: مریم‌نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: