پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
‍ نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد:
زهرا نظری در یکصد و سی و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر در صحن علنی ، گفت: مریم نظری یک آدم روانی است که به روانپزشک نیاز دارد و قطعا باید برود مشاوره روانپزشکی شود
یکصد و سی و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد تغییر کاربری داد و به دادگاه علنی مریم نظری خبرنگاری که یک جمله انتقادی در مورد دو عضو شورای شهر نوشته بود، تبدیل شد، زهرا نظری و مهرداد علی پناه در صحن علنی با ادبیاتی چاله میدانی فریاد می زدند این خانم خبرنگار را بیرون کنید یا ما از جلسه می رویم ، فریاد بر سر رئیس شورا می کشیدند که یا به این خانم بگو برود یا ما می رویم .

رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد پشت تریبون علنی گفت: خانم زهرا نظری تو که دم از قانون میزنی من چگونه و با چه مجوزی یک خبرنگار را می توانم بیرون کنم ؟ آیا من حکم قضایی دارم ؟ خبرنگار آزاد است و می تواند در صحن شورا در جلسه علنی حضور داشته باشد .

علی ماکنعلی که توپ پر خود را به سمت رستم کوشکی گرفته بود بیان داشت: مگر این خانم استخدام رسمی شوراست که نمی توانی از جلسه اخراجش کنی ؟ 

رستم کوشکی خطاب به علی ماکنعلی گفت: جناب ماکنعلی وقتی جلسات پشت صحنه می گیرید نتیجه اش همین می شود ، چطور تا یک هفته پیش این مریم نظری( خبرنگار)  نورچشمی شما بود و دو دستی برایش عرض ادب می کردید از وقتی که نام من را به نیکی برده اینگونه با او رفتار می کنید ؟

زهرا نظری صدایش را تا عرش خدا بالا برد و فریاد زد: آقای کوشکی شما در هیچ جلسه ای از شورا حضور ندارید و تمام  طول هفته جلسات شورا را من اداره می کنم .

با این سخن زهرا نظری ، قیافه ی رستم دیدنی شد و دیدنی تر از آن، جایی بود که کوشکی گفت: چی؟ چی ؟ چی ؟  تو جلسات شورا را می گردانی ؟ من تمام این گردن دردم که گردنبند می بندم بخاطر این است که یکروز استراحت ندارم و مدام در شورا هستم و در جلسات و بازدیدها و ...

یک دفعه صدای صلواتی آن وسط بلند شد تا  قائله ختم بخیر شود؛  ولی گویا مهرداد علی پناه هنوز با مریم نظری که دو سال پیش نیز لقب خاشقچی لرستان را گرفته بود و دادگاهش بی قانون تر از دادگاه امروز ، در همین صحن برگزار شده بود، کار داشت .
 حاج مهرداد از عمق وجود فریاد می زد من برادر دو شهیدم و زهرا نظری خواهر شهید ، خانم نظری خبرنگار جمع کن موهایت را ، موهایت را بپوشان ؛ مریم نظری نگاهی به خود می کرد و پوشش همان پوشش همیشگی بود، یک دست مانتو و شلوار اداری سرمه ای رنگ با مقنعه ای به همان رنگ، چنان فریاد می زد مریم نظری ما خانواده شهدا هستیم که انگار مریم نظری همان مریم رجوی است و خانواده او برادران علی پناه و زهرا نظری را به شهادت رسانده اند.

مهرداد علی پناه به موهای خانم خبرنگار بسنده نکرد و فریاد می زد برو بنشین ردیف عقب چرا نشستی در ردیف کارشناسان شهرداری باید بروی عقب بنشینی پاشو برو عقب بنشین .

مریم نظری که خود در لجبازی حریف ندارد محکم سرجایش نشسته بود و تلخندی به اینهمه حقارت می زد ؛ جو شورا بیشتر متشنج شد ، فریاد میزد آقای حراست شورا این خانم را ببر یک ردیف عقب تر بنشیند، آقای مظفری حراست آمد بالای سر مریم نظری و گفت خواهرم پاشو برو عقب بنشین.

مریم نظری نپذیرفت ، علی محمد صالحی نسب آمد و گفت برای اینکه جو بخوابد برو یک ردیف عقب بنشین ، پذیرفته نشد ، حسن ایزدی مدیرعامل خانه مطبوعات آمد باز نپذیرفت، شهرام شرفی خبرنگار و روابط عمومی دانشگاه لرستان آمد و گفت باز هم مریم نظری نپذیرفت .

 رستم کوشکی رئیس شورای شهر از جایگاه خود در آن بالا به پایین آمد و گفت خواهرم من خواهش می کنم برو یک ردیف عقب بنشین تا جلسه را شروع کنیم و بالاخره مریم نظری  بخاطر تمام این بزرگواران وسایلش را جمع کرد و رفت ردیف عقب و جالب تر اینکه چای جلو دستش را هم جا نگذاشت و چای را هم با خودش برد و در صف عقب تری خورد و این بردن و خوردن چای در این شرایط در نوع خود حرفها داشت .

و جلسه دادگاه با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی رسمیت یافت ؛  مطالب رد و بدل شده در این دادگاه ، ادامه دارد
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: