پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲
اوقاف کرمانشاه به «پویش کفش» پیوست
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در راستای پویش کفش ، اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با پیوستن به این پویش سه هزار جفت کفش بین نیازمندان توزیع خواهد کرد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از پیوستن این اداره کل به «پویش کفش» خبر داد و گفت: این پویش در آستانه سال نو با هدف توزیع کفش بین دانش آموزان کم برخوردار استان اجرا می‌شود. 

به گزارش گیتی آنلاین به  نقل از روابط عمومی  اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در گفتکو با ایکنا از پیوستن این اداره به «پویش کفش» خبر داد و اظهار کرد: این پویش در آستانه سال نو با هدف توزیع کفش بین دانش آموزان کم برخوردار استان توسط استانداری و با همکاری دستگاه ها و ادارات استان اجرا می شود.

وی با اشاره به اختصاص ۳۰۰۰ جفت کفش توسط اداره کل اوقاف در راستای اجرای این پویش در استان، گفت: اداره کل اوقاف کرمانشاه در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر و ارائه خدمات بیشتر به اقشار مختلف به دنبال تجمیع ظرفیت های خیریه در سراسر استان است.
مدیرکل اوقاف کرمانشاه درادامه به اجرای طرح «تبرکات مهدوی» و بومی کردن این طرح در استان اشاره کرد و افزود: برای کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت در استان اداره کل اوقاف کرمانشاه وارد عمل شده و از ظرفیت های وقف در استان بهره می گیرد.
حجت الاسلام صالحی در پایان تصریح کرد: با اجرای طرح تبرکات مهدوی به دنبال ایجاد بستر مناسب برای مشارکت و بسیج عمومی و مردمی برای خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار در استان هستیم. 

خبرنگار :صابر رفیعی .
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:صابر رفیعی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: