پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴
شهردار منطقه 5 شهرداری کرمانشاه عملکرد اجرایی این شهرداری را در سال 99 تشریح کرد.:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - همن سوری شهردار منطقه 5 در گفتگو با خبرنگار بیستون از عملکرد رضایت بخش این شهرداری در سال گذشته خبر داد و افزود : از زمانی که دکتر طلوعی بعنوان شهردار کرمانشاه فعالیت خود را شروع کردند برنامه ها و کیفیت اجرای توسعه شهری شهر کرمانشاه رونق گرفت و در حال حاضر سرعت کارها قابل مقایسه با تهران است ...
الهه بهاری -  گیتی آنلاین- بهمن سوری شهردار منطقه 5 در گفتگو با خبرنگار بیستون از عملکرد رضایت بخش این شهرداری در سال گذشته خبر داد  و افزود : از زمانی که دکتر طلوعی بعنوان شهردار کرمانشاه فعالیت خود را شروع کردند
 برنامه ها و کیفیت اجرای توسعه شهری شهر کرمانشاه رونق گرفت و در حال حاضر سرعت کارها قابل مقایسه با تهران است .
وی تصریح کرد : در حال حاضر حجم و کیفیت اجرای پروژه  ها در برخی موارد حتی از تهران هم بهتر پیش می رود که نمونه آن را در بلوار طاقبستان به خوبی میتوان مشاهد کرد .
سوری افزود : در سال 98 در آیتم توسعه جداول و معابر حدود 45 کیلومتر جدول گزاری  در سطح منطقه 5 شهرداری داشته ایم و امسال هم بواسطه حمایت و پشتیبانی شهردار کرمانشاه در بحث وردی شرقی شهر و بلوار هوانیروز در تمامی اضلاع جدول گزاری کامل صورت گرفته است و متناسب با حوزه محیطی آن منطقه درختکاری هم در ضلع شمالی انجام گرفته است .
شهردار منطقه 5 کرمانشاه بلوار طاقبستان را یکی از جاذبه های منحصر به فرد شهر دانست و گفت : با توجه به زیبایی های این بلوار پیاده روی به طول 4 کیلومتر و عرض 6/3 متر برای دوچرخه سواری در نظر گرفته ایم و در ورودی شهرک فرهنگیان هم زمین چمن مصنوعی را به بهره برداری رسانده ایم.
سوری تاکید کرد در راستای توجه ویژه به بانوان گرانقدر شهرمان پروژه پارک بانوان را نیز در دستور کار داریم که پیشرفت 60 درصدی داشته است که تمام تلاشمان این است که این پارک و یک پارک بانوان دیگر را در حاشیه بلوار طاقبستان هر چه سریعتر بهره برداری برسانیم .
وی بیان کرد : دو پارک بانوان در بلوار طاقبستان ساخته خواهد شد که یکی از آنها  در فضای عمومی است و بانوان گرامی با رعایت شئونات اسلامی ورزش می کنند و پارک بانوان دیگر کاملا اختصاصی و دارای محوطه دیوار کشی است .
مهندس سوری در ادامه با اشاره به بحث مبلمان شهری افزود : در بلوار طاقبستان از جدیدترین مبلمان شهری که در شهرهای بزرگ استفاده 
می شود ، استفاده کرده ایم  و حدود 1600 اصله درخت سرو شیراز و کاشت درختچه به طول بلوار طاقبستان را نیز انجام داده ایم .
سوری بیان کرد : در بحث آسفالت و زیرسازی معابر و کوچه های سطح منطقه پنج حدود 8 هزار تن آسفالت استفاده کرده ایم که هدف اصلی ما کار در مناطق حاشیه ای و بحث توانمند سازی این مناطق بوده است . 
 وی افزود : بعنوان نمونه در شهرک دانش زیرسازی و آسفالت کلیه معابر انجام گرفته است و فقط مقدار کمی از آن باقی مانده است که پروژه آسفالت معابر باقیمانده هم بزودی انجام خواهد گرفت.
سوری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به خدمات ارائه شده در بحث هدایت آبهای سطحی  گفت : بیش از 8 کیلومتر کانال کشی و لوله گذاری در سطح منطقه 5 انجام شده است و همین امر باعث شده است در زمینه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم .
شهردار منطقه 5 ، احداث پل شهرک تکاور بر روی رودخانه فصلی تنگ کنشت را یکی دیگر از اقدامات این شهرداری عنوان کرد و افزود  با احداث این پل بن بست موجود در شمال غرب به شمال شرق کرمانشاه باز شد و شهرکهای دانش و ظفر به  جاده قدیم و مناطق شمالی شهر متصل شدند  هر چند این امر وظیفه شهرداری نبود ولی با تاکیدات شهردار محترم  کرمانشاه این اقدام ارزنده صورت گرفت . 
شهردار منطقه 5 نصب المانهای جدید را یکی دیگر از خدمات شهرداری منطقه پنج در بحث زیباسازی شهر دانست و تاکید کرد : در این زمینه هم المانهای متنوعی با توجه به محیط های اطراف جایگزاری شده است که به زیباسازی سطح این محلات کمک شایانی کرده است .
وی گفت هدف اصلی مسولان شهری ارتقاء سطح کیفیت و زندگی شهروندان و ارائه خدمات مطلوب است که در سایه جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم این خدمات را به بهترین نحو ممکن در اختیار همشهریان قرار دهیم 
سوری تاکید کرد در طول دو سال گذشته که دکتر طلوعی بعنوان شهردار کرمانشاه   منصوب شده است  به اندازه ده سال گذشته پروژه ها و خدمات شهر کرمانشاه ارتقاء داشته است .
مهندس بهمن سوری در پایان از رسانه ها بعنوان پل ارتباطی بین مسولان و مردم یاد کرد و گفت : واقعا خبرنگاران و رسانه ها که بعنوان پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند با تلاشهایی شبانه روزی و بدون داشتن انتظار و چشمداشت همواره خدمات مسئولان را به مردم رسانده اند و باید از این قشر زحمتکش و دلسوز که در راستای تعالی حقوق شهروندی  , همیاری و همکاری با مدیریت شهری تلاش می کنند  و همچنین انتقادات و ضعف های که در مدیریت ما وجود دارد را از مردم به مسولان می رسانند تشکر و قدردانی کرد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:الهه بهاری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: