پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
مصطفی نخعی:
مصطفی نخعی نماینده نهبندان و سربیشه به رئیس جمهور و وزیر نیرو و وزیر آموزش عالی تذکر داد.


وزیر علوم جلوی الحاق دانشگاه صنعتی بیرجند را که تنها دانشگاه صنعتی شرق کشور  است بگیرد.

به گزارش خبرنگار غیرمحرمانه وی در این تذکر گفت: تذکر اول به رئیس جمهور محترم در مورد قصه پرغصه گرانی های اخیر در کشور ؛ آقایان مسئول معیار ارزیابی قیمت ها کف بازار است و نه آن چیزی که در زیر نویس شبکه های تلویزیونی و جلسات و محافل شما گفته می شود.

آنچه که امروز کاملا مشهود است نارضایتی مردم از وضعیت افسارگسیخته قیمت هاست که مردم را در آستانه شب عید به شدت نگران کرده است. این در حالی است که بسیاری از اقلام در بازار به وفور وجود دارد ولی قیمت ها متاسفانه لحظه ای در حال افزایش است. این چه دلیلی به جز سوء مدیریت و عدم برخورد جدی با واسطه ها می تواند داشته باشد. افزایش قیمت کالاهای اساسی باعث سقوط مردم به زیر خط فقر شده است. گرانی ها سفره مردم به خصوص طبقه محروم و مستضعف جامعه را روز به روز کوچک و کوچکتر می کند.

مبادا برخی از آقایان مشغول فعالیت های انتخاباتی شوند و مردم را در آستانه شب عید فراموش کنند. بدانید کارد سیاسی کاری ها و سوء مدیریت ها به استخوان ملت رسیده است.

نخعی در تذکر بعدی وزیر نیرو را مخاطب قرارداد و گفت: فریاد تشنگی مردمان مظلوم حوزه انتخابیه من ، شهرستان های نهبندان و سربیشه را بشنوید. خشکسالی های پیاپی شرق کشور به یک بحران تبدیل شده و پنجاه درصد روستاها و مناطق عشایری با تانکر و به صورت سقایی آبرسانی می شود آیا این شایسته مردم نجیب آن منطقه است؟

نماینده نهبندان و سربیشه تذکر بعدی را به وزیر علوم داد و مشکل منطقه را اینطور مطرح کرد: دانشگاه صنعتی بیرجند به عنوان تنها دانشگاه صنعتی شرق کشور در حال الحاق است . نه به اعتراض نماینده ولی فقیه توجه کردید ، نه نمایندگان و نه فرهیختگان و چهره های علمی استان! این کار به جز بی احترامی به مردم شریف استان چه معنای دیگری دارد؟

لازم است  نسبت به لغو این تصمیم غیرکارشناسی و خلق الساعه اقدام گردد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: