پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۴
‍ شهردار خرم آبادمتفکرانه به مصاف رئیس شورای شهر رفت
 در خبرهای پیشین گفته شد روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه شهردار خرم آباد در صحن علنی به مصاف رئیس شورای شهر می رود و پیش بینی شد شهردار خرم آباد ارنج را به گونه ای خواهد چید تا از دو بازیکن تازه خریداری شده در نوک حمله استفاده کند و هدف این دو بازیکن درگیری با مریم نظری مدیرمسئول" چی دا " است که  قضاوت این جداِل نفس گیر را به عهده دارد.

پیش بینی شد رستم کوشکی درون دروازه می ایستد و باید منتظر ماند و دید از دو یار خود اردشیر دریکوند و سجاد بابایی چگونه استفاده خواهد کرد و گمانه زنی ها حکایت از آن داشت که اردشیر دریکوند در دفاع و سجاد بابایی در فوروارد قرار گیرد .

مصاف آغاز شد و دو بازیکن تازه خریداری شده همانگونه که پیش بینی شده بود با مریم نظری درگیر شدند و درخواست داشتند که او از همان ثانیه های نخست اخراج شود .

رستم که حتی خود نیز فکرش را نمی کرد امروز تنها و بدون یار باشد و حاج اردشیر در بستر بیماری و سجاد بابایی در تهران باشد و او را نتوانند همراهی کنند، عزم را جزم کرد اگر نتواند گلی به ثمر بنشاند ، حداقل اجازه ندهد گل بخورد .

تیم شهردار که حس می کرد مریم نظری در این دیدار به نفع رستم کوشکی سوت می زند تمارض کرده و کار را دوباره به درگیری کشاندند .

فضای این دیدار بسیار ملتهب و نگران کننده بود تمام بازیکن های حریف با رستم درگیر بودند ولی رستم همچون عقابی یک تنه تمام  شلیک ها به سمت دروازه اش را می گرفت و از همان ثانیه های ابتدایی دروازه اش زیر حملات مداوم تیم شهردار بود که خود را برای بُرد شیرینی آماده کرده بودند.

از همان ابتدا که درگیری با مریم نظری آغاز شده بود همگی منتظر شوت سهمگین صالحی نسب بخاطر درگیری های دوسال گذشته ی مریم با وی بودند ولی این صالحی نسب جوانمردی را در بازی رعایت کرد و اعلام داشت بخاطر درگیری های دو سال گذشته قصد هیچ تنشی با مریم نظری که قضاوت این دیدار را برعهده گرفته، ندارد.

 ناگهان شوت عجیب علی ماکنعلی از پشت محوطه جریمه چیزی نمانده بود دروازه رستم کوشکی را باز کند و خوشبختانه به دیرک اصابت کرد .

فریادهای علی ماکنعلی در صحن علنی شورا که از رستم میخواست مریم نظری را به خارج از زمین بازی هدایت کند تماشاچیان را متحیر کرده بود زیرا مریم نظری هم طایفه ای علی ماکنعلی بود و در فاتحه خوانی پسر علی ماکنعلی و در ۴ سال عمر شورا برای ماکنعلی قدم های بسیاری برداشته بود .

فریادهای علی ماکنعلی جو بازی را متشنج تر می کرد و مدام فریاد می زد مریم نظری باید اخراج شود.

رستم که حالا یک تنه در مقابل ۶ نفر ایستاده بود شوت های راه دور و پنالتی ها را همچون عقابی می گرفت و از حرمت مریم نظری و تمام خبرنگاران دفاع می کرد و در واقع حرمت مردم شهر برایش به عنوان رئیس شورای شهر بسیار مهم بود و خود را به آب و آتش می زد که حتی یک گل تیم حریف نتواند به ثمر برساند .

بازی می رفت تا به پایان خود نزدیک شود که ناگاه اوضاع عوض شد و هیچ مفسری فکرش را نمی کرد در دقیقه ۹۰ کار به پنالتی بکشد .

زهرا نظری نائب رئیس شورا که در نوک حمله قرار گرفته بود و تکنیکی ترین یار حریف به حساب می آمد فریاد زد خبرنگاران دلالان رسانه ای هستند و خبرنگاری در زمان شهردار متخلف مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان دریافتی داشته و خبرنگاری دیگر ماهیانه مبلغ ۲۰ میلیون تومان می گرفته که با این پنالتی دقیقه ۹۰ آه از نهادها برخاست .

باید دید آیا این پنالتی که زهرا نظری توانست از تیم رستم و خبرنگاران و مردم شهر بگیرد وارد دروازه خواهد شد ؟ 
 چه کسی پشت این ضربه قرار خواهد گرفت ؟

اهالی رسانه و مردم شهر منتظر هستند زهرا نظری خود پشت این ضربه پنالتی قرار بگیرد و نام خبرنگاران را بر زبان بیاورد ولی زهرا نظری اعلام کرده محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد اسناد را رو کند . 

محمد شریفی مقدم که از آغاز بازی تا گرفتن پنالتی متفکرانه بازی را به نظاره نشسته بود و لام تا کام کلامی بر زبان نیاورد به نظر نمی رسد پشت این پنالتی یارتکنیکی خود قرار بگیرد .

حال بازی به پنالتی کشیده شده و اهالی رسانه نامه ای به رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر ارائه داده اند که یا زهرا نظری نام خبرنگار دو میلیاردی را بر زبان آورد ، یا در صحن علنی شورا همانگونه که فریاد زده و سخن گفته اکنون فریاد بزند و از مریم نظری و جامعه رسانه عذر خواهی کند یا ما اهالی رسانه همگی پیگیر شکایت قضایی خواهیم شد .

گزارش :مریم نظری


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: