پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۸
در پی تنش های بوجود آمده در صحن علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد و توهینات زهرا نظری و مهرداد علی پناه به مدیرمسئول "چی دا " سه تن از اهالی فرهنگ جهت دلجویی از مریم نظری مهمان "چی دا " شدند .
  اسد فرهمند در این دیدار دوستانه، بیان داشت : مریم نظری خبرنگاری مردمی و محبوب است که تمام وقت خود را صرف خدمت به مردم شهر و بیان مشکلاتشان در حوزه مدیریت شهری و شورای شهر نموده .

اسد فرهمند چهره فرهنگی و شاعر توانمند لرستان ، ادامه داد: امروز به همراه دکتر شیرزاد بسطامی و خانم صغری سپهوند به محل کار خانم نظری آمده ایم تا همچون زنده یاد کربلایی نظری(  پدر بزرگوارشان) که در اخلاق و مردانگی زبانزد خاص و عام بود، بزرگواری کنند و این قضیه را به اتمام برسانند .

شیرزاد بسطامی معاونت اسبق فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و مدیر فعلی روابط عمومی اداره کل مالیات لرستان اظهار داشت : مریم نظری خبرنگاری مردمی و بسیار متعصب و غیرتی است، خاطرم هست زمانی که برخی ها بخاطر مسائل سیاسی، مشکلاتی در حیطه کاری برای بنده بوجود آورند مریم نظری اولین شخصی بود که دست به قلم شد و از بنده که مفتخرم فرزند شهیدی از این مرز و بوم هستم، دفاع کرد .

شیرزاد بسطامی، اذعان داشت : امروز به دلیل تنشی که در صحن علنی شورای شهر خرم آباد برای مریم‌نظری بوجودآمده همه ی ما ناراحت هستیم، اگر بیانیه ندادیم و مستقیم دفاع نکردیم به این خاطر بود که مصلحت شهر را در نظر گرفتیم و شخصی به قضیه نگاه نکردیم؛ بنده به نمایندگی از خانواده شهدا خدمت این خواهر خوبمان رسیدیم که هم از وی دلجویی داشته باشیم و هم اینکه بزرگواری کنند و از این شکایت صرفنظر نمایند .

صغری سپهوند سردبیر و مدیرمسئول افلاک امروز و افلاک لرستان خاطرنشان ساخت: اگر امروز ما چهار نفر در کنار هم جمع شده ایم یک وجه اشتراک داریم و آن هم شاعرانگی ماست؛ چندین سال پیش همه ما در انجمن شعر شهرستان خرم آباد با هم آشنا شده ایم .

صغری سپهوند اظهار داشت: بنده نیز ذوق، سلیقه و جسارت مریم نظری را می ستایم و با اینکه بیشتر همکاران پیشکسوت تر از وی هستند ولی مریم نظری با تلاش، پاکدستی و مسئولیت پذیری که در نوع خود کم نظیر است به این جایگاه در میان عموم مردم رسیده که خیلی از همکاران نرسیده اند و انتظار داریم با توجه به اینکه یک بانو است از شکایت علیه زهرا نظری نائب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد صرفنظر کند.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از رسانه "چی دا "
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: