پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۳
زاهدان-عملیات اجرایی ساخت ۲۰۰ باب مدرسه در مناطق سخت‌گذر سیستان و بلوچستان روز دوشنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش در مراسمی در منطقه حاجی آباد زاهدان آغاز شد.
گیتی آنلاین-به نقل از ایرنا، این 200  مدرسه با مشارکت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور احداث می‌شوند.
وزیر آموزش و پرورش در این مراسم اظهارداشت: از همه کسانی که در زمینه توسعه فضاهای آموزشی سیستان و بلوچستان تلاش می کنند قدردانی می‌شود.
محسن حاجی میرزایی ضمن تقدیر از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور برای مشارکت در ساخت ۲۰۰ باب مدرسه در نقاط سخت‌گذر سیستان و بلوچستان افزود: هر چقدر فضاهای آموزشی در این استان را توسعه دهیم فرصت های آموزشی بیشتری را فراهم می‌کنیم و توسعه آموزش سنگ بنای همه تحولات بعدی در این منطقه خواهد بود.
وی با بیان اینکه امنیت و توسعه مستلزم پیشرفت و توسعه آموزش است، گفت: امیدواریم این اقدامات چهره استان سیستان و بلوچستان را تغییر دهد. 
رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز در این مراسم گفت: طبق تفاهم مبادله شده بین این سازمان و نیروی زمینی سپاه پاسداران ۲۰۰ مدرسه با اعتبار ۹۹میلیارد تومان در ۲۰۰ نقطه سخت گذر سیستان و بلوچستان ساخته خواهد شد.
مهر الله رخشانی مهر با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز این طرح تامین شده است، افزود: تا کنون ۶۳ میلیارد به نیروی زمینی سپاه پاسداران پرداخت و مصالح مورد نیاز نیز خریداری شده و نگرانی از این بابت وجود ندارد.
وی خاطر نشان کرد: با انجام این طرح طی سال آینده ۹۰۰ کلاس درس جدید به آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تحویل خواهد شد.
سرهنگ جعفری معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیز در این مراسم گفت: در فاز اول این پروژه ۴۳۰ کلاس درس و ۲۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع ابنیه آموزشی جدید در استان ایجاد خواهد شد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: