پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۸۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، 2 سارق مسلحی که در دیماه سال 98 با تهدید سلاح کلاش و ایجاد رعب و وحشت عمومی شده بودند دستگیر شدند.
سردار طاهری در گفتگو باخبرنگار گیتی آنلاین اظهارداشت: باتلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، 2 سارق مسلحی که در دیماه سال 98 با تهدید سلاح کلاش و ایجاد رعب و وحشت عمومی اقدام به سرقت مسلحانه 400 گرم طلا از یک طلافروشی در شهرستان سراوان کرده بودندبه دام افتادند.

وی افزود: در این رابطه ضمن کشف 2 قبضه اسلحه کلاش و 120 فشنگ جنگی از مخفیگاه سارقان، مالخر طلاجات مسروقه نیز در شهرستان خاش شناسایی و دستگیر شد.


وی تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر عامل قتل مرد 50 ساله ایرانشهری پس از 3 ماه فرار دستگیر شد.

وی بیان کرد:  این فرد در یک نزاع دسته جمعی مقتول را با ضربات چاقو به قتل رسانده و از محل متواری شده بود.

فرمانده انتظامی استان گفت:  با تلاش پلیس 5 نفر از عوامل اصلی راه اندازی این نزاع منجر به قتل نیز شناسایی و در چند عملیات مجزا در نقاط مختلف شهرستان مذکور به دام افتادند.

سردار طاهری افزود:همچنین بدنبال اجرای  طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا، روز گذشته با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور منتهی به شهر " آسپیچ " یک دستگاه تریلی حامل 25تن شیر خشک قاچاق به ارزش 9میلیارد ریال توقیف شد.
وی تصریح کرد: در این رابطه 2 فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.


فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات مقتدرانه تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایرانشهر و خاش طی یک درگیری سنگین مسلحانه، با اعضای باند بزرگ قاچاق مواد افیونی، ضمن دستگیری 4 سوداگر مرگ و توقیف 3 دستگاه پژو 405 ، در بازرسی از خودروهای توقیفی، مقدار یک تن و 43 کیلو و 360گرم مواد افیونی ، بهمراه یک قبضه سلاح کلاش با 65 فشنگ و 2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: