پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
معاون فرهنگی کمیته امداد کرمانشاه خبر داد:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه از معرفی کمیته امداد استان کرمانشاه به عنوان دستگاه برتر در ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان خبر داد
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه به عنوان دستگاه برتر استان در ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شناخته و معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به آیین تجلیل از دستگاه های برتر استان در امر غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان که با حضور هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه و مسئولان ستاد ساماندهی اوقات فراغت برگزار شد، گفت: در این آیین کمیته امداد استان کرمانشاه به عنوان دستگاه برتر استان در ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان معرفی شده است.

جمشیدی با بیان اینکه این ارزیابی از سوی ستاد ساماندهی اوقات فراغت استان کرمانشاه صورت گرفته، افزود: این عنوان برای فعالیت های غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان طی سال ۹۸ و ۹۹ به این نهاد اعطا شده است.

وی به برخی از اقدامات کمیته امداد در غنی سازی اوقات فراغت مددجویان تحت حمایت اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی در کانون های فرهنگی تربیتی و برگزاری اردوهای آموزشی و تفریحی تنها بخشی از اقدامات این نهاد برای ساماندهی اوقات فراغت مددجویان بوده است.

کامیار جمشیدی تصریح کرد: همچنین در سال جاری به دلیل شیوع بیماری کرونا فعالیت های فرهنگی و غنی سازی اوقات فراغت این نهاد به صورت غیر حضوری و در فضای مجازی ادامه پیدا کرده است.

شایسته ذکر است، در آیین معرفی ادارات و دستگاه های برتر در ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، استاندار کرمانشاه با اهدای لوح تقدیری از کمیته امداد استان کرمانشاه قدردانی کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: