پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
اسلامی وزیر راه و شهرسازی ازعملیات اجرایی باند دوم از راه خاش به زاهدان بازدید کرد.
گیتی آنلاین-به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز سیستان و بلوچستان، اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این بازدید گفت: اولین ایستگاه راه آهن زاهدان چابهار در خاش است و ابتدای سال آینده این ایستگاه به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه دولت در سال‌های اخیر حدود ۲هزار و ۹۰۰میلیارد تومان برای اجرا پروژه خط‌آهن چابهار - خاش - زاهدان هزینه کرده که ۲هزار میلیارد تومان فقط تخصیص‌های امسال بوده است گفت:پروژه 720کیلومتری راه آهن زاهدان و چابهار تا پایان سال1400 به بهره برداری خواهد رسید. 

وی گفت: امروز در این استان 50کیلومتر بزرگراه افتتاح کردیم و 41کیلومتر آغاز عملیات اجرایی بزرگراه را امروز داریم و 41کیلومتر هم در ابتدای بهار1400 شروع به ساخت خواهیم کرد.

وی گفت: در ایجاد بزرگراه در استان سیستان و بلوچستان به رکورد 150کیلومتر در سال خواهیم رسید و در 5سال آینده سیستان و بلوچستان به لحاظ بزرگراه کاملا دگرگون خواهد بود.

وی  با قدردانی از مردم سیستان و بلوچستان گفت:مردم این استان همواره مرزدار و ولایت مدار بوده و خدمت به این مردم از حداقل کارهایی است که انجام می دهیم.

همچنین ظهر امروز عملیات اجرایی ۴۱کیلومتر بزرگراه در مسیرهای چابهار - ایرانشهر - خاش - زاهدان  با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.

 وزیر راه و شهرسازی گفت: این پروژه یکی از پروژه‌های مهم و مورد تاکید رهبر انقلاب است به نحوی که عنایت ویژه ایشان موجب شد تا از صندوق توسعه ملی منابع مالی برای پشتیبانی آن تامین شود.

محمد اسلامی بیان کرد: کل کریدور شمال-جنوب که از خراسان رضوی تا چابهار بوده حدود ۱۶۰۰کیلومتر است که حدود ۶۰۰کیلومتر باند دوم در حال ساخت داریم و نزدیک به ۷۰۰کیلومتر به بهره‌برداری رسانده و افتتاح شده که ۴۰۰کیلومتر نیز در دست مطالعه قرار دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: