پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵
سردار ابوالقاسم اسفندیاری در پی توهینات و اتهامات واهی برخی از اعضای شورای شهر خرم آباد در صحن علنی به مریم نظری مدیرمسئول هفته نامه چی دا ، متنی بدین شرح صادر کرد:
‍ بسم رب الشهداء وصدیقین

با سلام و تحیات وافره به محضر مردم شریف لرستان بویژه مردم نجیب و شهیدپرور خرم آباد 

سلام علیکم :

چند روزی است که متاسفانه اخبار فضای مجازی حکایت از تهمت ها و افتراهایی دارد که برخی از اعضای شورای شهر خرم آباد به سرکار خانم مریم نظری خبرنگار نجیب و پرتوان خرم آبادی روا داشته اند؛  تهمت ها و افتراهایی که هر کس یکبار با خانم مریم نظری برخورد داشته آنها را سراسر کذب و از روی نفاق برمی شمرد .

اگر تلاش ها و زحمات خانم مریم نظری را مردم شهر و دیارش فراموش کرده اند و امروز بدون دلیل شمشیرها را از رو بسته اند ولی ما و دوستان ایثارگر سراسر کشور زحماتش را در هیچ زمانی بویژه در سیل ۹۸ به فراموشی نسپرده ایم .

هنگامی که جهت بازدید از مناطق سیل زده لرستان و رساندن موادغذایی به دست سیل زدگان بخش پاپی راهی دیارتان شدیم از دوستان خواسته بودیم خبرنگاری توانمند را با ما همراه کنند .

زمانی وارد شهر خرم آباد شدیم ابتدا جهت عرض ادب به منزل شهید همیشه زنده وطن سید نورخدا موسوی رفتیم و سپس در تپه شهدای گمنام شهر خرم آباد به مقام شامخ شهدا عرض ارادتی داشتیم ؛ لحظه ای که دیدم آن خبرنگار تعیین شده یک خانم است حقیقت امر، با دوستان نجوایی کردم که این خانم را من به همراه نمی برم زیرا قرار است ما به روستاهای صعب العبور برویم این خانم شاید نتواند از کوهها و پل های تخریب شده بگذرد .

دوستان گفتند نگران نباش مریم نظری توانش از یک آقا هم بالاتر است و پیاده روی های اربعین را هم چند سالی است که پوشش می دهد ؛ سه شبانه روز خانم مریم نظری پا به پای سرداران جبهه رفته ، دلاوران و ایثارگرانی که خاطراتشان هویزه و طلائیه و شاخ شمیران و ..‌. حرکت کرد.

همگی غرق در اینهمه نجابت و اصالت این بانوی توانمند شده بودیم و امروز همین وقار و متانت خانم نظری سبب شده بنده دست به قلم شوم و اگر برخی ها فراموش کرده اند مریم نظری از خانواده ای ریشه دار و اصیل است بنده یادآوری کنم .
خانم مریم نظری سه شبانه روز در بخش پاپی و سپیددشت و در راهها و روستاهای صعب العبور به همراه ما بود ، سه شبانه روز تلاش کرد و گاها که دوستان در حال استراحت بودند تا پاسی از شب خبر می نوشت و گزارش ها تایپ می کرد .

در پایان، چند میلیون تومان جهت مزد زحماتش و دوری از خانواده به وی دادیم ولی از گرفتن حتی هزار تومان آن خودداری کرد و جمله جالبی داشت که تاحالا از کسی نشنیده بودم گفت: سردار من قدمی برای دوستی و یا مردم برمی دارم یک ریال نمی گیرم و می گویم برو بسلامت من با ابوالفضل العباس (ع) معامله کردم تو برو بسلامت .گفتم پس از کجا درآمد داری؟ گفت : خدا روزی رسان است .

لذا بدینوسیله بنده به نمایندگی از همکارانم اعلام می کنم این تهمت ها و افتراها به دور از شان و بزرگی خانم مریم نظری خبرنگار شجاع و جسور استان لرستان است و اگر خانم زهرا نظری و آقای مهرداد علی پناه و یا هر شخص دیگری به این اتهامات ادامه دهد چاره ای نمی ماند و از طریق جمعیت ایثارگران کشور شکوئیه ای علیه آنها مبنی بر سوء استفاده از نام مقدس شهدا در صحن علنی شورا ، مطرح خواهد شد .

من الله التوفیق 

 ابوالقاسم اسفندیاری
مدیر عامل جمعیت ایثارگران و مدافعان فرهنگ ایثار و شهادت کشور
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: