پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۱
آیا مرد باتجربه شورای شهر خرم آباد به صحنه انتخابات می آید
رستم کوشکی که چندین بار رسما اعلام نموده قصد کاندیدا شدن جهت انتخابات دور ششم را ندارد ؛ چند وقتی است که دیگر از پس هواداران خود و دلسوزان شهر خرم آباد برنمیآید .
هر شهروند دلسوز و با فرهنگی حتی از مخالفین رستم کوشکی که این چند ماه توان مدیریتی بسیار بالای وی را دیده و شنیده، اذعان می دارد شهر خرم آباد به این مرد علم و سیاست نیاز دارد ، بویژه طی اتفاقات اخیر و درگیری هایی که در صحن علنی شورا با اصحاب رسانه پیش آمد که اگر رستم کوشکی و مدیریت بالایش نبود چه بسا کار به جاهای باریکتر کشیده می شد و امروز اگر رستم و مدیریت بحران وی نبود شاید قتلی نیز در صحن علنی طی فحاشی معاون شهردار خرم آباد به خبرنگاران و جسارت برخی از اعضای شورا به پیشکسوتان و جوانان مطبوعات، اتفاق می افتاد.

پیشکسوتان و جوانان رسانه لرستان شاهد بودند رستم کوشکی با اینکه از جانب همکاران خود مورد هتک حرمت قرار گرفت و در صحن علنی شورا وی را ترور شخصیتی کردند چگونه از جان و دل میانداری می کرد که اتفاقی ناگوار برای کسی پیش نیاید و حتی کار به دادگاه و پاسگاه کشیده نشود .

دلسوزان شهر خرم آباد از روزی می ترسند که رستم و رستم ها باتجربه بالا و توان مدیریتی عالی در صحن شورای اسلامی شهر نباشند و هر تکه ای از شهر در دست اشخاصی نابخرد بیفتد.

لذا هواداران و دلسوزان کوشکی که وقت را تنگ دیده اند برای آخرین بار به سراغ رستم رفته تا شاید بتوانند در این دقایق پایانیِ ثبت نام وی را به صحنه انتخابات بکشانند .

بنده که از آمدن رستم کوشکی به انتخابات ناامید شده و آب پاکی را روی دستم ریخته ، امیدوارم دلسوزان شهر خرم آباد بتوانند با زبان مردانه خود این مرد جسور و مدیر لایق را برای سومین بار متوالی به انتخابات شورای دور ششم بکشانند .

  مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: