پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۴
برای حفظ آبروی خود و خانواده ام که فردا عده ای مغرض نگویند مریم نظری میلیاردی برد و خورد و سکوت کرد چند خطی سربسته و غیرشفاف می نویسم .
تیم مدافعان شهردار خرم آباد با ارنجی متفاوت و دو ساعت وقت کُشی به میدان آمد .
 
 محمدناصر بهاری مدیرعامل خانه مطبوعات در ابتدا بیان داشت: خانم زهرا نظری نائب رئیس شورای شهر خرم آباد یا با سند و مدرک نام خبرنگار میلیاردی را بر زبان بیاور و یا اگر چنین داستانی وجود ندارد از اصحاب محترم رسانه عذرخواهی کن .

علی محمدصالحی نسب که در بازی قبل جوانمردانه به میدان آمده بود و قرار بود در پایان این بازی کاپ اخلاق را دریافت کند به یکباره به نوک حمله آمد و بحث خانواده شهدا بودن زهرا نظری و علی پناه را پیش کشید و ....

 امین پارسا که قرار بود نقش تدافعی داشته باشد شوت عجیبی را روانه دروازه تیم مدافعان شهردار کرد و از همان ابتدا یک هیچ به نفع خبرنگاران شد و درگیری سختی با صالحی نسب بوجود آمد و امین پارسا گفت : منت جبهه رفتن را سر مردمی می گذارید که خود شهید داده اند ، اسیر شده اند و جانباز در منزل دارند ؟

تیم مدافعان شهردار که بازی برده را باخته دیدند شروع به حمله کردند.

تیم خبرنگاران، سریع تاکتیک را عوض کرد و مدافعین را در نوک حمله قرار داد و آقایان فرج الله مرادی پیشکسوت مطبوعات و محمد ناصر بهاری مدیر عامل خانه ، امین پارسا و صیاد بیرانوند وارد محوطه ۱۸ قدم حریف شدند و با شوت های پی در پی امان از دروازه حریف گرفتند .

شوت ها یکی پس از دیگری وارد دروازه می شد ، همان طور که پیش بینی شده بود علی ماکنعلی از حمله به دفاع آمده بود ، زهرا نظری دفاع می کرد ، علی پناه مراقب نوک حمله تکنیکی تیم خبرنگاران بود .

 بازی ۴ هیچ به نفع خبرنگاران بود .

امین پارسا سردبیر هفته نامه سلام زاگرس و نصرالله صیاد بیرانوند از زحمت کشان عرصه مطبوعات ، فرج الله مرادی مدیرمسئول هفته نامه فخر لرستان و محمد ناصر بهاری هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

تماشاگرنماهای تیم مدافعان شهردار وقتی که دیدند چیزی نمانده در خانه ، اندازه مالدیو گل بخورند و خود را در زمین خودی باخته می دیدند شروع به فحاشی کردند .

تماشاگرنماها با تهمت ها و حرفهای نسنجیده وارد زمین بازی شدند و کار را به درگیری تن به تن با تیم خبرنگاران کشاندند .

تقریبا برای خبرنگاران جدالی نابرابر بود و در زمین حریف که سالن مملو از تماشاگران مدافع شهردار بود جنگیدن را سخت کرد .

قسمم داده اند که این ماجراها به بیرون درز نکند ولی همین را بگویم بنده در حال فیلمبرداری از تمام صحنه ها با گوشی همراهم بودم که ناگهان از پشت سر، تلفن همراهم را از دستم ربودند و فریاد زدم گوشی ام  را پس بدهید .

با داوری و سوت زنی عالی رستم کوشکی رئیس شورای شهر خرم آباد ، شهردار و معاونش که به تمام معنا فحاشی کرد از سالن شورا به بیرون هدایت شدند ؛ 

بنده هم که آنجا حضور داشتم هنوز متوجه نشده ام چطور دکمه های پیراهن و کت ها کنده شد و بر زمین افتاد .

فقط سربسته بگویم اگه میانداری رستم کوشکی نبود چه بسا آنجا در این میان، قتلی نیز به وقوع می پیوست .

گفته اند نگو و من نمی گویم 

ولی باز از بزرگان رسانه و رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد تقاضا دارم برنامه ای ترتیب دهند تا تهمتی که بر بنده روا شده شفاف سازی شود و مردم بدانند آیا مریم نظری خبرنگاری پاک دست است یا نه .

مطمئنا بیشتر از این سکوت شورا و شهرداری جایز نیست و به صلاح هیچ کس نخواهد بود .

خبر: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: