پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد بمناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۴۰۰ پیامی بدین شرح صادر کرد :
‍ یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر اللیل والنهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

سال ۱۳۹۹ با همه فراز و فرودها ،تلخی ها و شیرینی ها و غم ها و شادی ها سپری شد و امروز با کوله باری از تجربه روزهای متفاوت به سال ۱۴۰۰ رسیدیم.

بهار،بهترین بهانه برای شروعی دوباره و خیزشی نو است ؛ فرصتی برای تغییر و زمانی برای تحول در افکارمان. باشد که با تغییر فصل و سال و روزها و ساعت ها  ما نیز در مسیر حرکت و تغییر و تعالی قرار گیریم.

در سالی که گذشت با همراهی و همدلی شهروندان عزیز خرم آبادی توانستیم علیرغم سختی ها و دشواری های ناگزیر و ناخواسته ای که در مسیر توسعه شهرمان بود گام هایی برداریم که امیدواریم این گامها در سال پیش رو آغازی برای آبادانی بیش از پیش این دیار باشد.

 در پایان لازم میدانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام این سرزمین بویژه شهدای مدافع سلامت ،از تلاش و همراهی شما شهروندان با خادمین خود در شورای اسلامی شهر خرم آباد نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم و از پروردگار منان ،بهاری پربار ،سالی نیک فردایی درخشان را مسئلت میدارم.

              رستم کوشکی
   رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: