پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۱
‍ فرماندارهرسین :
گیتی آنلاین - کرمانشاه - نشست هم اندیشی کمیته های ۷ گانه ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان هرسین برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین از هرسین - عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین در نشست هم اندیشی با مسئولین کمیته های ۷ گانه ستاد انتخابات این شهرستان حضور مردم در انتخابات را نشات گرفته از نگاه اعتقادی آنان دانست .

وی اظهار داشت : مردم ایران اسلامی با گذشت بیش از چهار دهه هنوز به اصول و مبانی انقلاب و آرمان های امام راحل اعتقاد راسخ دارند و حضور باشکوه خود در انتخابات را دشمن شکن میدانند.

کنجوریان همچنین خاطر نشان کرد : مردم با حضور در انتخابات ۱۴۰۰ اقتدار و عزت ایران اسلامی را بار دیگر به دشمنان ثابت خواهند کرد و با تایید مشروعیت نظام ضمن تجلی مردم سالاری دینی حضور حماسی خود را با شکوه هر چه تمامتر به رخ دشمنان خواهند کشید.

فرماندار هرسین افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی از همان ابتدا با همه پرسی و رای "آری" مردم شکل گرفت و این نظام مقدس مردم را بصورت مستقیم در تحقق حاکمیت خود سهیم ساخت.

وی ادامه داد : با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری انتخابات برای کشور و ملت فرصتی بسیار بزرگ و برای دشمنان تهدید محسوب میشود و در این راستا سخنان پرمعنای معظم له فصل الخطابی برای حضور پرشور ، آگاهانه و انتخاب افراد بصیر و صالح در انتخابات است.

کنجوریان گفت  : دشمنان با استفاده از ظرفیت های رسانه ای گسترده ای که دارند بدنبال کاهش مشارکت در انتخاباتند و با پروژه های ضد ایرانی و اسلام هراسی خود سعی در دلسردی مردم و جلوگیری از‌ همبستگی آنها دارند.

وی بیان داشت : در انتخابات ۱۴۰۰ ضرورت شناسایی حربه های استکبار و هم پیمانان منطقه ای آنان بیشتر از هر زمانی احساس میشود.

کنجوریان در تکمیل سخنانش افزود : رسانه های داخلی باید ضمن تقابل با جنگ فرهنگی دشمنان توطئه های استکبار را شناسایی و خنثی نمایند و از سوء استفاده های دشمنان قسم خورده که هدفی جز فرافکنی و دروغ پراکنی ندارند جلوگیری نمایند.

فرماندار هرسین خاطر نشان کرد : القای ناکار آمدی نظام به منظور تضعیف روحیه مشارکت مردم از مهمترین حربه های دشمنان در انتخابات ۱۴۰۰ است.

عبادالله کنجوریان تصریح کرد : جمهوری اسلامی بیش از هر زمانی دیگر کارآمدتر و قدرتمندتر در عرصه های مهم جهانی و معادلات منطقه ای حضوری موثر دارد.

رئیس ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان هرسین در بخش دیگری از سخنانش ابراز داشت : مردم دارالمومنین هرسین همچنان حامی و پشتیبان نظام خواهند بود و در انتخابات پیش رو نیز مانند گذشته حضوری طلایی و حماسی خواهند داشت.

کنجوریان همچنین باری دیگر بر برگزاری انتخاباتی سالم در شهرستان هرسین تاکید کرد و از مسئولین کمیته های ۷ گانه خواست با رعایت اصل بی طرفی از آرای مردم صیانت کنند.

رعایت پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای ، استفاده از ظرفیت افراد با تجربه در فرآیند برگزاری انتخابات ، برگزاری به موقع دوره های آموزشی ، پیش بینی خودروهای مورد نیاز و اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در فضای رسانه ای شهرستان از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:زهرا مرادیان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: