پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۳
فرماندارهرسین
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در آستانه سال جدید و با توجه به حضور احتمالی مسافران و گردشگران در شهرستان هرسین ستاد مدیریت ویروس کرونای این شهرستان با ریاست فرماندار جلسه اضطراری تشکیل داد
 به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین از هرسین ، فرماندار شهرستان هرسین در ابتدای این جلسه نسبت به شیوع کرونای جهش یافته انگلیسی در این شهرستان هشدار داد و ابراز نگرانی کرد.

به گفته عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین کرونای انگلیسی در شهرستان ها و استان های همجوار شیوع پیدا کرده و به اصطلاح تا بیخ گوشمان آمده و اگر عادی انگاری ها ادامه داشته باشد قطعاً تلفاتی در شهرستان خواهیم داشت.

فرماندار هرسین همچنین در خصوص تردد و مراودات شهروندان هرسینی با شهرستان های اطراف و بلعکس هشدار داد و افزود : با وجود تردد ها و مراودات اقتصادی و قومی مردم امکان شیوع کرونای انگلیسی در شهرستان وجود دارد.

وی ادامه داد در صورت مشاهده حتی یک مورد ابتلا به کرونای انگلیسی قوانین سخت گیرانه ای اتخاذ خواهیم کرد.

کنجوریان در ادامه از مردم خواست خود بعنوان مدافع سلامت عمل کنند و ضمن همکاری با مسئولین ، مبلغ سلامت و ترویج گر مقابله با کرونا باشند.

رئیس ستاد مدیریت ویروس کرونای شهرستان هرسین همچنین از آماده نبودن مردم و این شهرستان به منظور پذیرایی از مهمانان نوروزی تاکید مجدد کرد.

کنجوریان ابراز داشت : کرونا روز به روز خود را به مردم نزدیک تر میکند و همانطور که قبلا ذکر شد اسفند سیاه سال گذشته ی هرسین بوسیله مهمانان نوروزی رقم‌ خورد.

وی افزود : از طریق رسانه ها تمام راههای پیشگیری و مقابله با کرونا به خوبی توضیح داده شده است و مسئولین کشوری ، استانی و شهرستانی بصورت پیوسته و مستمر ضمن آگاه سازی هشدارهای لازم را از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی میکنند و میتوان گفت مسئولین در وهله اول به وظیفه قانونی و سپس به وظیفه شرعی خود عمل کرده اند.

کنجوریان خاطر نشان کرد : رسانه ها بعنوان شاهدی مستند حجت را بر مردم تمام کرده اند و بعنوان زبانی گویا همیشه از نگرانی ها و مرارت های مدافعان سلامت گفته اند و حال در آستانه سال نو منتظر اقدامات خود جوش مردم هستیم.

فرماندار شهرستان هرسین افزود : برای مراسمات آخر سال آرامستان ها و اماکن زیارتی تعطیل هستند و از مردم خواهشمندم در این مکان ها حضور پیدا نکنند و بعنوان الگویی تمام عیار ظاهر شوند.

کنجوریان اظهار داشت : از کانال های فاتحه خوانی و قاریان محترم مجالس عزا بعنوان محور اصلی تجمعات خطر آفرین انتظار بیشتری داشتیم که متاسفانه برآورده نشد.

فرماندار هرسین ادامه داد : از قاریان محترم و بزرگوار مجالس ترحیم و عزا در شهرستان انتظار میرود حداقل در یک برهه زمانی کوتاه در مراسمات عزا شرکت نکنند و بعنوان اسوه ی واقعی ایثار سلامتی را به مردم هدیه دهند.

این مقام تصریح کرد : بعد از هر تجمع متاسفانه تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان افزایش می یابد و بر شدت نگرانی ها افزوده میشود.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:زهرا مرادیان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: