پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶
احمد حسین فتایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پیامی فرارسیدن هفتم فروردین ماه، روز جهانی هنرهای نمایشی، را تبریک گفت.
 به گزارش گیتی آنلاین‌ به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در پیام احمد حسین فتایی به این مناسبت آمده است:
از آنجا که تئاتر هنر زندگی و هنر زندگی بخش است، روز تئاتر در همه سال جاری و ساری است. اصلاح بسیاری از نازیبایی های اجتماعی، اخلاقی، تربیتی مبتلا به جامعه، با تلالو انوار و امواج زندگی ساز تئاتر بر روی صحنه و انعکاس به مخاطبان روشن ضمیر و روشنگر، حتما امکان پذیر است.

 هنر تئاتر از جهتی به عنوان یک رسانه بسیار قدرتمند در انتقال اصل و اصالت نیت اثر گذار و اصلاح کننده مولف به جامعه و بهاری تر نمودن لحظات زندگی، نقشی غیر قابل انکار دارد.

 کاتارسیس ایجاد شده در کالبد شخصیتی و معرفتی مخاطب تئاتر، حتما تهذیت اخلاقی جامعه را در پی خواهد داشت.

 تئاتر همواره برای همه است و همه همواره به تئاتر نیازمندیم. از طرفی تئاتر حتما باید توسط خود هنرمندان عزیز و گرانقدر تئاتری مان بیش از پیش سامان یابد و اداره شود، لذا با کمال خضوع، روزجهانی هنرهای نمایشی را به هنرمندان بزرگ اندیش و بزرگ منش تئاتر استان لرستان تبریک و شادباش عرض می کنم.

 امیدوارم با همدلی، همفکری و صمیمیت، شاهد روزهای بسیار درخشان تئاتر لرستان در سالی باشیم که به فرموده ی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مزین به شعار " تولید، پشتیبانی ها و مانع زادایی ها "است و در این راستا همواره نیازمند حضور فکری و اندیشه راهگشای هنرمندان برای ارتقای تئاتر هستیم.

خبر: سجاد شفیعی
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: