پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
مسئول گروه جهادی عمار کانون هنرواندیشه تربت جام ، از توزیع بسته‌های معیشتی میان محرومان به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) روز جوان خبر داد.
محمد رضا جمالی گفت: با همکاری خیرین تربت جام و باهمت جوانان گروه جهادی عمار,تعداد 40 بسته معیشتی بین نیازمندان تریت جامی در آستانه سالروز ولادت امام علی (ع) توزیع شد,که هر بسته معیشتی به ارزش 400 هزار تومان هزینه شده است .

 وی افزود: اقلام ضروری و مایحتاج مورد نیاز و همچنین کالاهای اساسی از عمده مواردی است که در قالب این بسته‌ها به دست نیازمندان می‌رسد.

جمالی بیان کرد : کمک به اقشار آسیب دیده و نیازمند در این ایام یک وظیفه شرعی و اخلاقی است که با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات اجتماعی و کمک مومنانه این طرح پررنگ‌تر از سال‌ گذشته اجرا می شود.

وی ادامه داد: گروه جهادی عمار در چندین مرحله در سال گذشته  بیش از ۲ میلیارد و دویست میلیون ریال کمک معیشتی با کمک نهادها, خیرین و مردم منطقه در بین خانواده‌های آسیب پذیر توزیع کرده است.
خبرنگار: فرزین رشتی
.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: