پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۹
سیزده بدر در خانه بمانیم
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در دوران حکومت سلسله ی هخامنشی، هامان مشاور و وزیر ارشد خشایار شاه در برابر سیاست های غلط و مردم فریبانه استر(همسر خشایار شاه) و مردخای (عموی استر) قیام ڪرد تا جاییکه استر و مردخای طی نقشه ای شوم، کمر همت به قتل و سرڪوب هامان را بستند. سرانجام هامان و ۷۰ هزار نفر از یارانش به ڪوه و دشت و دمن گریختند و پس از طی چند روز مقاومت، همانجا همگی آنها، قتل عام شدند.
محمد حقیقی راد -در دوران حکومت سلسله ی هخامنشی، هامان مشاور و وزیر ارشد خشایار شاه در برابر سیاست های غلط و مردم فریبانه استر(همسر خشایار شاه) و مردخای (عموی استر) قیام ڪرد تا جاییکه استر و مردخای طی نقشه ای شوم، کمر همت به قتل و سرڪوب هامان را بستند.
سرانجام هامان و ۷۰ هزار نفر از یارانش  به ڪوه و دشت و دمن گریختند و پس از طی چند روز مقاومت، همانجا همگی آنها، قتل عام شدند.
مردم ایران زمین برای پاسداشت آن روز و حماسه ی بزرگمردان ایرانی در سیزدهمین روز بهار به ڪوهها و دشت و طبیعت پناه می برند و آن را سیزده بدر می نامند .
 حال ڪه استر و مردخای ڪنونی به شڪل ڪرونا آمده است و قصد ڪشتار ایرانیان دارد، هامان های سرزمینم ڪه در لباس رزم و با نام مدافعین سلامت فریاد میزنند که روز سیزده بدر را خانه بمانید شایسته است در خانه بمانیم .
چون سیزده بدری ڪه یادگار هامان بزرگ است، دیگر امن نیست.
زمانی ڪه هامان به ڪوه و دشت و دمن پناه برد، آن را مأمن امنی برای سلامتی خود و یارانش دید، اما حال دشت و طبیعت می تواند میدان ڪارزار کرونایی برای ایرانیان و ڪشتار هموطنان باشد.
پس لطفاً در خانه بمانیم

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمد حقیقی راد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: