پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
‍ پیشنهادی به اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد
در دور پنجم شورای اسلامی شهر خرم آباد دو مرتبه دادگاه بنده در مقام یک خبرنگار در صحن علنی شورا برگزار شد.
اولین بار در تاریخ ۱۱ آذر ۹۷ در زمان کشته شدن خاشقچی، توسط یکی از آقایان عضو شورای شهر تهدید به قتل شدم؛ تماس گرفت و صراحتا گفت : اگر بار دیگر به جلسات شورا بیایی قلم پایت را خرد خواهم کرد .

در آن زمان هم یگانه بانوی عضو شورا که اکنون نائب رئیس شورای شهر است نقش اساسی در برپایی دادگاه علنی بنده برعهده داشت و یکی از رهبران مبارز محسوب می شود .

بار دوم دادگاه علنی بنده به خاطر یک جمله انتقادی در تاریخ ۱۷ اسفند ۹۹ برگزار شد که در صحن علنی شورا مرا مریم رجوی و یک روانی روانپریش خواندند . 

شایان ذکر است تفاوت این دوره با ادوار گذشته این است که عده ای از آنها دارای بورد تخصصی دیوانه شناسی هستند و افراد نخبه و باهوش را دیوانگانی می پندارند که نباید به راحتی در شهر و جلسات شورا تردد کنند زیرا باعث آسیب زدن به افراد پخمه خواهند شد .


ناگفته نماند بهترین مزیت این دوره این بود که یکی از آقایان، دستگاه ایمان سنج داشت و تا چشمش به حقیر افتاد فریاد زد : مریم نظری انسانی بی دین ، بی ایمان و بی اعتقاد است . 

ولی هنوز متوجه نشده ام از روی چه علمی منافق بودن حقیر را کشف کرده بود و مرا مریم رجوی می خواند .

آری یکبار خاشقچی و بار دیگر مریم رجوی که باز هم تنها نماینده بانوان نقش بی بدیلی در مبارزه و برپایی دادگاه بنده برعهده داشت .

هر بار به عنوان یک بانو سردمدار مبارزه با یک خبرنگار بانو می شود ، چند عضو که نام خودشان را مرد گذاشته اند پشت وی پناه می گیرند و می خواهند که با بنده درگیر شود و در میدان مبارزه ، آقایان به کمکش می شتابند.

ولی جالب اینجاست که هر بار دشمنان تا دندان مسلح، شکست می خورند و پیروزی و نصرت از آنِ صداقت مریم نظری می شود .

یه کاری بَکم تا ابد دی بکن 
بسوزن اَ وا تش هُمالی بکن

مریم نظری
مدیرمسئول هفته نامه چی دا
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: