پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
سرپرست اکیپ راهداری رسالت سراوان از آغاز بازگشایی محور صعب العبور کلوکی به کله گیری بخش هیدوچ شهرستان سیب و سوران در سال جاری خبر داد.
گیتی آنلاین-به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، احمد بارک زهی اظهار داشت: بازگشایی این محور صعب العبور با استفاده از توان اکیپ امانی در حال انجام است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده بازگشایی این مسیر تا بهار امسال به پایان می رسد تا مردمان 16 روستای منطقه مسیر هفت کیلومتری به بخش هیدوچ را با دسترسی به راه ارتباطی بهتر در سه کیلومتر طی کنند.

سرپرست اکیپ راهداری رسالت سراوان خاطر نشان کرد: وجود راهها و جاده های امن و مناسب یکی از مهمترین زیر ساخت های توسعه هر منطقه محسوب می شوند که این امر در مناطق روستایی بسیار ضرورت دارد چرا که راه روستایی حلقه اتصال مردم این مناطق با شهرها برای عرضه محصولات دام و کشاورزی است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: