پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای طرح برخورد با متخلفان اقتصادی و مقابله با قاچاق کالا و ارز، محموله یک هزار و 127 حلقه لاستیک قاچاق کشف و توقیف شد.
سردار طاهری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با متخلفان اقتصادی و مقابله با قاچاق کالا و ارز با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر محموله یک هزار و 127 حلقه لاستیک قاچاق کشف و توقیف شد.

وی افزود: ارزش محموله کشف شده بالغ بر 12 میلیارد ریال بوده که در این رابطه یک نفر متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شد.

 وی با اشاره به اینکه  برخورد با هر گونه شرارتها یکی از اقدامات پلیس است، تصریح کرد: درعملیات پیچیده و ضربتی پلیس سیستان و بلوچستان شرور مسلح در مخفیگاهش در شهرستان چابهار شناسایی و دستگیر شد.

وی بیان کرد: شرارت های سریالی و مسلحانه در شهرستان چابهار ، ایجاد نا امنی و رعب و وحشت عمومی توسط این فرد از طریق قدرت نمایی با سلاح و همچنین حمل سلاح گرم، زورگیری، راه اندازی نزاع های دسته جمعی و عربده کشی از اقدامات شرارت آمیز این شرور مسلح می باشد.

فرمانده انتظامی استان گفت: در بازرسی از مجرم یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف، که پس از انجام تحقیقات پلیسی به مراجع قضایی تحویل داده شد .

سردار طاهری افزود: با تلاش کاراگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان، عامل قتل زنی 35 ساله در کمتر از 3 روز از وقوع جرم شناسایی و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: عامل این جنایت که همسرمقتول بوده، فروردین ماه سال جاری در پی یکسری اختلافات قبلی و درگیری با با مقتول، وی را از ساختمان منزلش پرتاب ،که به دلیل شدت جراحات وارده همسر وی فوت، که در این رابطه پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شد .
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: