پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی در پیامی از زحمات و تلاشهای همکاران در سال 99 تقدیر و سال 1400 را آغاز فصلی نو برای خدمت به مردم دانست.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی در پیامی از زحمات و تلاشهای همکاران در سال 99 تقدیر و سال 1400 را آغاز فصلی نو برای خدمت به مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب خوی ، یداله سلطانی در این پیام ضمن تبریک سال جدید ،تامین آب آشامیدنی مردم در شهرها و روستاها و کسب رضایتمندی آنان را اولویت مهم شرکت دانست و اظهار داشت: کاهش بارش باران در سال جاری تاثیر مهمی در منابع آبی از جمله سفره‌های زیر زمینی می‌گذارد که این امر تلاش و کوشش مضاعف کارکنان و پرسنل شرکت آب و فاضلاب را طلب می کند . وی افزود : پرسنل شرکت آب و فاضلاب خوی از زحمت کش ترین و پر تلاش ترین پرسنل هستند و قاطعا با این تلاش های مستمر و تعهد و وظیفه شناسی در راستای خدمت رسانی پایدار به مردم و کسب رضایت مندی آنان سال پیش رو را با کوله باری از تلاش و خود باوری و تجربه آغاز خواهند نمود.

وی، خدمت رسانی به مردم به ویژه در بخش سقایی را یکی از توفیقات خداوند به انسان دانست و تاکید کرد: لطف و رحمت خداوند شامل افرادی شده که توفیق حل مشکلات مردم را دارند بنابراین کارکنان شرکت آبفا باید قدر فرصت خدمت به مردم را غمینت شمارند و بی وقفه در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

مدیر عامل شرکت در خاتمه پیام  خاطر نشان کرد : باید با توجه به شعار سال و منویات مقام معظم رهبری نقشه راه شرکت در سال جدید ترسیم و در این راستا حرکت کنیم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: