پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۹۲۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی بخشدار فیرورق جلسه بررسی مشکلات و مسائل آب روستاهای بخش فیرورق برگزار شد.

با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  بخشدار فیرورق جلسه بررسی مشکلات و مسائل آب روستاهای بخش فیرورق برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ؛  جلسه بررسی مشکلات و مسائل آب روستاهای بخش فیرورق با حضور یحیی زاده بخشدار فیرورق، سلطانی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب ، رئیس اداره آب و فاضلاب فیرورق  و دهیاران روستاهای بخش فیرورق در بخشداری فیرورق برگزار شد.

در این جلسه بخشدار فیرورق ضمن تبریک سال نو ، با تاکید بر اهمیت آب شرب افزود: محور توسعه پایدار کشور، انسان سالم است و سلامت انسان در گرو بهره مندی از آب آشامیدنی مطلوب می باشد.

در ادامه جلسه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی  تامین آب شرب را جزو اولویت های مهم و اساسی دانست و افزود: تهیه و تامین آب آشامیدنی سالم در روستاهای بخش فیرورق ، ارتقاء سلامت مردم شریف روستایی را بهمراه دارد که بایستی با همکاری و تعامل نهادها و ادارات ذیربط، روستاهای بخش فیرورق از آب شرب با کیفیت خیلی مطلوب بهره مند گردند.

در ادامه جلسه حاضرین در خصوص مشکلات موجود در حوزه آب شرب روستاهای بخش فیرورق گفتگو و تبادل نظر کردند و طی آن نیز تصمیماتی اتخاذ گردید.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: